9 דברים שצריך לצפות להם בעת סנפלינג

סנפלינג היא פעילות אחת גדולה של אדרנלין שזוכה לפופולריות מהירה בעולם המרגש של הרפתקאות חבלים! סנפלינג, המשמש כחלק בלתי נפרד מטיפוס, נפוץ במספר ענפי ספורט רב-חוצות בעולם. סנפלינג הוא מרכיב טיפוס הכרוך בירידה מחבל קבוע. הריגוש בספורט זה מדהים כשאתה זז במורדות תלולים ממרומים מפליאים בזמן שאתה מלהטט בתערובת של רגשות סוריאליסטיים וחווה מראות מפוארים. זה סערת אדרנלין מרגשת, מהעולם הזה, שתוכל להיות לך בחיים!

נשמע טוב? אז תתכוננו, בחרו מיקום ובואו נצא לדרך!

בזמן שאנחנו בדרך למקום הסנפלינג שבחרנו, הרשה לי להכניס לתמונה כמה פרטים למה לצפות ממפגש הסנפלינג הראשון שלך.

1. תדרוך בטיחות

צפה לאוריינטציה בטיחותית יסודית כדי להכיר לך את היבטי הספורט, את ציוד הבטיחות שתפעיל, וכן אמצעי זהירות כלליים.

2. אקלים

תנאי מזג האוויר משתנים בהתאם למקום הסנפלינג. כמו כן האקלים מהבסיס לחלקו העליון של המנף עשוי להשתנות באופן לא יציב. מומלץ ללבוש בגדים בשכבות שקל למשוך או להסיר אותם לפי הצורך.

3. אופנת חוץ

בחיק הטבע, נוח הוא בפנים! מכיוון שספורט הסנפלינג כרוך בכפות הרגליים שלך בעיקר במגע עם משטח אנכי, מומלץ בחום לנעול נעליים לטיפוס סלעים. לא זמין? זוג מאמנים טוב יהיה מספיק. מומלץ גם לבוש בלתי מגביל כדי להתאים לדרישות המיקום הפיזי של הספורט.

4. הטיפוס

בעוד שרוב חבילות הסנפלינג מספקות הובלה לחלק העליון של המקום ממנו תמנף, רוב החובבים מעדיפים את הדרך המקובלת להגיע לפסגה. תטפס על זה! נחשב לחלק הקשה ביותר של הספורט, קנה מידה של ההר, הגשר, המפל, הבניין או כל מקום שאליו אתה אמור להמריא, הטיפוס לפסגה הוא יתרון הדדי למתחיל ולמומחה. טיפוס לוקח יותר זמן מאשר סנפלינג, אז אם יש לך כמה כישורים בטיפוס הרים, זה עשוי להועיל.

5. נקודה צמודה

ברגע שאתה נתפס ברתמה, זה יכול להיות די לא נוח מכיוון שהרגליים שלך פרושות זו לזו, וזו לא תנוחת הנוחות הרגילה בטיולים רגילים אלא שימושית ביותר לטרקים אנכיים. חוץ מזה, ברגע שאתה אנכי, התחושה של הרתמה יכולה להיות די מרגיעה מכיוון שזו צורת התמיכה היחידה שתהיה לך מלבד החבל ומערכת הגלגלות.

6. שיתוק גובה

פחד גבהים הוא קבוע ומדי פעם מתאים. מכיוון שסנפלינג מתרחק מאזור גבוה, עליך לצפות שאנו מדברים על גבהים גדולים! מבט מעל שפת המצוק, ורואים את המרחק כלפי מטה, הברכיים שלך מתחילות להתיישב בשקעיהן כמעט לנצח, והחלק הפנימי שלך נעקר לפתע. זהו התסמין השכיח ביותר של שיתוק גובה. קח ריאה קצבית של אוויר, סמוך על הציוד ופשוט צאו לדרך

7. הגרוע הראשון 10ft

שמחה משותפת מטיימר ראשון תהיה ייסורים על 10 מטר הראשונים של סנפלינג. נקודת האל חזור. אפילו עם תדריך הבטיחות היסודי, בדיקות ציוד קפדניות והסיפורים הגדולים על חוויות סנפלינג מדהימות ששמעת, אתה מתייאש. שחרר את המחשבות שלך ונסה לשמור על שמיעתי חדה כדי להקשיב בבירור להנחיות המדריך שלך. חוץ מזה כשמקבלים את קצב הירידה, כל השאר הופך למפרץ האדרנלין הרווי דם ביותר שאי פעם תוכל להתכונן אליו!

8. נופים עוצרי נשימה

תוכלו ליהנות מהנוף המלהיב שרק ענף הסנפלינג המרגש ביותר יכול להציע.

9. חוויה של פעם בחיים

עכשיו עשית זאת! הרגליים שלך נטועות בחוזקה אופקית על הקרקע. תחושת הניצחון מטביעה את תחושת ההקלה הרגילה. ואז אתה מפחד. עכשיו אתה מפחד מהטיפוס בחזרה לפסגה, משתוקק להיפטר שוב.


Source by Adrian Barton

About admin

Check Also

יוהנסבורג כיעד תיירותי ברמה עולמית

לעתים קרובות מתעלמים מיוהנסבורג כיעד תיירותי בדרום אפריקה, כאשר קייפטאון והפארק הלאומי קרוגר הם באופן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments