7 סיבות מדוע קפיצת באנגי היא ספורט ההרפתקאות הטוב ביותר

הריגוש של ספורט הרפתקאות בחוץ. רובם מתריסים למוות וחושפים דימוי מוחלט של סיכון שבו אנשים מגלים עוינות רבה. למרות האיבה, ספורט הרפתקאות אתגרי זכה לפופולריות רבה בכל רחבי העולם. יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם בפעילויות אלה בגלל תכונה אנושית טבעית ביותר – סקרנות. לברר מדוע אחרים יכולים לעשות זאת ואתה לא יכול. תיאום על הפחדים שעלולים להיות לך שמונעים ממך לגלות מה זה לעסוק בפעילויות כאלה. מה שטוב בספורט אתגרי הוא שתמיד יש פלטפורמה להתחיל ממנה ונקודת ההתחלה הזו היא קפיצת באנג'י. 7 הסיבות הבאות הופכות את קפיצת הבאנגי לספורט ההרפתקאות הטוב ביותר עבור חובבי אדרנלין מתחילים וחובבים מוחלטים.

1. זהו ספורט מתחיל נהדר עבור חובבי אקסטרים. מעט מאוד הכשרה ויודעים כיצד נדרש. Neophytes של הספורט לא צריך לרכוש ציוד משלהם, בתוספת מיקומים מתאימים פרושים ברחבי העולם, מה שהופך את זה כל כך קל למצוא.

2. זה בטוח יותר ממה שזה נראה. קפיצה מפלטפורמה שגובהה מעל 100 רגל עם חוט אלסטי בלבד מחובר לקרסוליים היא לא בדיוק שגרה יומיומית ובהחלט תיראה מאוד מסוכנת. ברגע שתכירו את הספורט, תבינו את התחזוקה האינטנסיבית שעובר ציוד קפיצות באנג'י. ההכשרה שיש למנחים וההסמכה הנרחבת שצריך להשיג לפני שהם יכולים בכלל לדבר על באנגי. קפיצת באנגי נתפסת בעיקר כאקט חסר דאגות של שחרור נשמתו מפחדים עמוקים, מתח כרוני או פשוט רעיון כיף של גבר מטורף. הפרוצדורה המחוספסת של הבטחת בטיחות הקופץ מוסתרת לעתים קרובות מאחורי אנשים שמתנודדים, צורחים של קופצים וצוהלים בקפיצה אחת אחרי השנייה. אם אבטחת הפעילות הזו היא שאלת היום, רק תחשוב שקפיצת באנג'י עברה כברת דרך ארוכה, ובכל המסע שלה, הבטיחות תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות.

3. באנגי אחד בכל כך הרבה דרכים. קפיצת באנג'י נמצאת בשוק כל כך הרבה זמן עד שנוצרו אלתורים על הקפיצה כדי לספק יותר צינה ויותר ריגוש. עד כה, הווריאציות נעות מקפיצת הבאנגי המסורתית בקרסול ועד טרמפולינה בנג'י ורקטת באנגי שבה המשתתף מוטל מעלה מהקרקע, ומגדלי התאומים.

4. באנגי לכל אירוע. זהו ספורט הרפתקאות נהדר מכיוון שאתה יכול להפציר בחבריך לשתף אתכם בחוויה. נואש שהחבר הכי טוב שלך יצטרף אליך? אז אתה יכול לתת להם הרפתקה דומה לשלך במתנה! משהו שהם לא יכולים לסרב לו ויודו לך עליו במשך הזמן הארוך ביותר.

5. עצמאית או לשלב עם ענפי ספורט אתגרי אחרים, קפיצת באנג'י בטוח תעניק לך אווירת אקסטרים נלהבת שתשאיר אותך זמזום במשך שבועות!

6. הנוף לריגוש. קפיצות באנגי כוללות גבהים גדולים המביאים לשני דברים, פחד ותצפית מרהיבה על האזור שמסביב. אחד מחמיא לשני, כאשר יש אנשים שמשתמשים במראות המרהיבים כאמצעי להרגעת הפחד מהצניחה.

7. הופעה חוזרת. בניגוד לרוב ספורט האקסטרים בשוק, קפיצת באנגי מאפשרת לבצע קפיצה אחת אחרי השנייה. לחלק מהאאוטפיטרים יש אפילו את האפשרות לשפר את המשחק שלך על ידי שדרוג קפיצה פשוטה לקפיצה מורכבת וקיצונית יותר.


Source by Brett Hughes

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments