7 סיבות מדוע סנפלינג הוא ספורט ההרפתקאות הטוב ביותר

קריאה לכל נרקומן האדרנלין נשמעת כאשר סנפלינג הופך במהירות לאחד מענפי האקסטרים הפופולריים ביותר בעולם! מחפשי ריגושים, סוף שבוע קיצוני וכדומה מגלים במהירות מדוע סנפלינג הוא תירוץ מושלם לבדוק את השפיות הקולקטיבית של האדם.

סנפלינג, תרגול קנה המידה של משטח אנכי הוא מרכיב בטיפוס, אחד מ -18 הרפתקאות / ספורט אתגרי. על סנפלינג נחשב מסוכן יותר מאשר לטפס על עצמו. חובבים וחובבים כאחד פיתחו קיבעון לספורט היבשתי הזה למה שיש לו להציע.

אז למה אנשים חושבים שסנפלינג הוא ספורט ההרפתקאות הטוב ביותר אי פעם!

1. גבהים אדירים – מרכיב של טיפוס, סנפלינג מראה לך לגמרי כמה גבוה עברת שיטה אחרת לגמרי. באמצעות ציוד טיפוס מוכר, לאחר מכן אתה עושה את עצב הצעד הראשון שלך על קצה אנכי המביא אותך לחלוטין למימד חדש לגמרי. כשהמשטח האנכי מוליך אותך, זה רק שטח עצום שרק חיה דואגת תראה אותו באופן קבוע.

2. אלמנט סיכון גבוה – קריטריון עיקרי בכל ענפי ספורט ההרפתקאות, סנפלינג ממלא אותך באופוריה של אחד מנחשולי האדרנלין הגדולים ביותר כשאתה מפחית את השטח האנכי בגובה 60 עד 500 רגל, עם רק רתמה וחבל לתמיכה במלוא משקלך.

3. מאמץ גופני גבוה – לא מדובר רק בהשתלשלות, בהיצמדות לחבל ובהמתנה עד שכפות רגליך יגעו בקרקע. סנפלינג דורש הרבה תיאום פיזי ונפשי. כאשר אתה מושעה, יש צורך במאמץ רב כדי למנוע התנפחות בלתי נשלטת, או טריקת גוף על המשטח האנכי. סנפלינג משתמש בכוח רב של הגוף התחתון, במהלך הירידה אתה משתמש בכפות הרגליים והרגליים כתמיכה ואיזון.

4. ציוד מיוחד במיוחד – גורם הבסיסי לתמיכת הרפתקאות, ציוד מתמחה במיוחד משמש את ההישרדות של המשתתף במהלך סנפלינג. חבלים, יורדים, מכשירי עיכוב, קרבינים, רתמת טיפוס, קסדת טיפוס, עוגנים, כפפות, רפידות ברכיים ומרפקים המרפק מהווים ציוד סנפלינג חיוני.

5. לדחוף את הגבולות שלך – סנפלינג היא פעילות מוחלטת לגלות מחדש ספים ולפרוץ גבולות פיזיים ונפשיים אנושיים. רוצה טירוף מוחלט? לגוון ולעשות רפל סטייל אוסטרלי!

6. מסלול פחות מוכה – האפשרויות אינסופיות! לא רק שטח הרים, שפע של אתרי סנפלינג מצוי בשפע, ומשלימים נופים מרהיבים. בהיותו ספורט כל כך נעים, סנפלינג יכול להיות מקום שהורגל להר או לקניון או אופייני כמו גשר ישן, גורד השחקים הגבוה ביותר או אפילו מפלים אדירים. כל חווית סנפלינג שונה לחלוטין מהאחרת, מה שהופך כל סנפלינג למשהו לצפות לו.

7. גורם פחד – ספורט הרפתקאות נתפס כמיועד להרשים אנשים עם היכולת לעשות דברים שהם לא רגילים או אפילו לא צריכים להיעשות. הבנה זו אמורה להיגזר ממקור אחד מרכזי לכל המגבלה האנושית – פחד. בסנפלינג יש את כל הון "F". על אחת כמה וכמה סיבה לצפות לזינוק האדרנלין האולטימטיבי.

סנפלינג הוא ספורט אתגרי מהנה ומרגש. כמו בכל ספורט הרפתקאות; השיא האופורי של הישג ממכר. סנפלינג היא פעילות הסובלת מתשוקה זו. Abseil 100 מטר גבוה יותר או מקום פרוע יותר. האפשרויות אינסופיות, כולן חוטיות גבוהות ועמוסות באדרנלין! אז למה שלא תנסו לסנפלינג!


Source by Adrian Barton

About admin

Check Also

טיולי יין חופי דרום אפריקה – עמק אלים עד קונסטנטיה

רק אניני יין אמיתיים יידעו שמסלול היין בדרום אפריקה הוא דנדי ממש. בעוד שהעמקים והגבעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments