6 אביזרי הבטיחות המובילים לרכיבה על אופני הרים

רכיבה על אופני הרים יכולה להיות פעילות מהנה ומרגשת. עם זאת, כדי ליהנות ממנו, אתה חייב להחזיק את כל אביזרי הבטיחות המתאימים הדרושים כדי להגן עליך מפני נפילות, התרסקות ושאר אירועים בלתי צפויים שנוטים להיות די שכיחים כאשר אתה דוהר בשטח סלעי או בוגדני שכזה. להלן ששת אביזרי הבטיחות המובילים שכל חובב אופני הרים צריך שיהיו להם:

קַסדָה

פריט הבטיחות העליון הוא, כמובן, הקסדה. למעשה, תרצו לא רק קסדה שתגן על הראש שלכם, אלא קסדה מלאה שתגן על כל הפנים והראש שלכם מנפילות או מהענפים והעלווה האקראיים שעלולים להפריע לכם. זכור כי קסדת אופני הרים שונה מאוד מקסדת אופניים, אשר נוטה רק לכסות את החלק העליון של הראש שלך. קסדת אופני הרים תיראה יותר כמו קסדת מוטוקרוס או אופני שטח. תהיה לו הגנה חיונית על הפנים, ועדיין תאפשר לך לראות ולהרגיש את הרוח בפנים שלך דרך מספר פתחי אוורור.

הגנת עיניים

כמו כן, קריטי הוא הגנה נכונה על העיניים. במקרה זה, אתה רוצה משקפי מגן, לא משקפי שמש. זוג משקפי מגן המתאימים לרכיבה על אופני הרים ייראה מאוד כמו משקפי סקי או משקפי שטח. יהיה להם משטח גדול לראות דרכו וגם יש להם רצועה כבדה המאפשרת למשקפי ההגנה להישאר על הפנים שלך אפילו מעל קסדה מלאה. אתה צריך משקפי מגן כדי להגן עליך מפני השמש, סנוור, רוח, לכלוך, אבק, בוץ, עלים, חפצים זרים וכל דבר אחר שאתה עלול להיתקל בו.

כפפות

חשוב גם כפפות. כפפות רכיבה על אופני הרים הן הרבה יותר דקות ועשויות מחומר גמיש יותר מכפפות ספורט או עבודה טיפוסיות. הגמישות היא קריטית מכיוון שרכיבה על אופני הרים מחייבת אותך להחזיק במשהו כל הזמן ובעל אחיזה חזקה. לכפפות אופני הרים יהיו גם חלקים של חומר קשיח יותר, כמו אזורי גומי או פלסטיק לגב היד כדי להגן על הידיים שלך מפני חתכים ושריטות.

רפידות מרפק

מכיוון שאתה יושב על אופניים, יש גם רפידות מרפקים חיוניים. רפידות מרפקים יגנו על הזרועות שלך כשאתה רוכב דרך אזורים צפופים של יער. הם גם יגנו על הידיים שלך בהתרסקות או נפילה.

שומרי השוק

מכיוון שסביר להניח שתעבור דרך מברשת צפופה, עשבים או שבילים סלעיים, מגני שוק הם חיוניים נוספים. מגני השוק יגנו על הרגליים שלך מכל הסבך הצפוף, הסלעים, בולי העץ, הענפים וכל מה שאתה מתהפך.

מכנסי אופני הרים

אתה יכול לקנות מכנסיים שנעשו במיוחד עבור אופני הרים. זה עוד פריט לבוש קריטי שיש לך אם אתה בחוץ בשבילים. הם יציגו עמידות וגמישות נוספת עבור מישהו שרוכב על אופניים. בנוסף, איטום גם הוא קריטי מכיוון שייתכן שתצטרך לעבור דרך בוצית או כמה סנטימטרים של מים. ריפוד נוסף יימצא בברכיים, כמו גם ספנדקס או בד דומה לגמישות מירבית.


Source by Lydia Quinn

About admin

Check Also

אופני הרים לגברים של Schwinn High Timber (גלגלי 26 אינץ') – האם זו קנייה נהדרת?

אחד מתרגילי הקרדיו המומלצים מאוד הוא רכיבה על אופניים. אופני הרים לגברים של Schwinn High …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments