4 מתוך אופני ההרים הטובים ביותר לבחירתם

העולם תמיד מדבר על המכוניות היקרות והאקזוטיות ביותר. כשהדיבורים על המכוניות האלה נגמרו ישנם האופנועים האלה. אתה לא רואה אנשים מדברים הרבה על האופניים שלהם וחבל שכן צריך לדבר יותר על אופניים. אופניים הם כנראה כלי הרכב הטובים ביותר בסביבה. הם נהדרים בכל היבט שאתה יכול לחשוב עליו. הם אינם צורכים דלק מה שאומר שהם אינם גורמים לזיהום בסביבתך. אתה תמיד יכול לרכוב בשקט נפשי שאתה לא פוגע באווירה שבה אתה חי.

שנית, אלו הם כלי הרכב שדורשים מהרוכבים לעשות עבודה מסוימת. הדוושה המתמדת שומרת על הרוכבים בכושר ובריא. בין סוגים רבים ושונים של אופניים יש לך אופני הרים. כפי שהשם מרמז, אופניים אלה נועדו לרכוב על הרים. לרוב יש להם מסגרת מאוד יציבה אך קלה וצמיגים עם דריכות עמוקות. יש עליהם הילוכים לביצוע התאמות בעת עלייה או ירידה על ההרים. להלן 4 אופני ההרים המובילים בשוק המוכנים לבחירתכם:

Yeti SB5C Bei

אופני הרים מדהימים למראה אלה יכולים לקחת אתכם מעלה ויורד על ההרים ללא כל מאמץ. הדבר הראשון שתבחין בו הוא עד כמה קלת משקל המסגרת שלו עשויה מקרבון. אופני ההרים האלה ידועים בכך שהם נותנים לך את אחד המתלים הטובים ביותר מתחת לרגליך ועם מפרט מדהים שכזה זה הופך את זה למשימה לא פשוטה עבורך לטפס על הרים. יש לו מוט מושב טיפה שהוא תמיד הדבר המומלץ ביותר על ידי המומחים. מומחים מאמינים שאולי יהיה לך קצת קשה להסתגל לירידות שלו בהתחלה אבל הם יגדלו עליך עם הזמן.

שביל ההתקפה של מרין 9

אופני הרים מדהימים אלה מגיעים עם כמה רכיבים שאולי לא ידועים במיוחד בצפון אמריקה. לדוגמה, מערכת המתלים באופניים זו היא של יצרניות צרפתיות. אבל אם היית בקשר עם Marin Attack Trail 9 תבין שההשעיה שלו היא אחת הטובות שיש. בודקים טענו שאולי אופניים אלה אינם הטובים ביותר שיש, אך הבחירה הייחודית של הרכיבים באופניים הופכת אותו לחוויה חדשה עבור רוב רוכבי האופניים.

שביל מאך ציר 429

אם רכבתם בעבר על אופני 29 אינץ', הייתם אומרים שזה לא אופני 29 אינץ'. המציאות שונה מכיוון שבאמת מדובר באופניים בגודל 29 אינץ 'אך בנייתו נעשתה בצורה כזו שהיא לא נראית כזו. יש תנועה של 116 מ"מ על המתלים האחוריים שלך באופניים אלה. לא תרגישו תנועה לא רצויה באופניים הודות למערכת המתלים המדהימה שלו, כלומר עיצוב DW Link. זה לא אופני ההרים היקרים ביותר או הזולים ביותר, אבל ברגע שיהיה לכם את זה תשמרו על זה לאורך זמן.

ג'וליאנה פורטאדו

עבודת צביעת הנענע באופניים האלה היא הדבר הראשון שתבחין בו. למרות שזה לא היה האופניים המרשימים ביותר בשנה שעברה, הוא בהחלט אחד השנה. הכידון באופניים זה הוא 176 מ"מ עצום והנסיעה על זה חלקה עם הנסיעה של 130 מ"מ. אם אתם יוצאים לטיול בשטח סלעי, זהו האופניים שהייתם רוצים לרכב עליהם. הדבר הטוב הוא שחוליאנה בחרה בחבילות שונות לבחירה עבור הקונים. אתה יכול לקבל חבילה זולה מאוד מתחת ל 4000 $ או ללכת על חבילה יקרה יותר מ 8000 $.


Source by Waqar Hasan

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments