רכיבה על אופניים לעבודה

בפוסט זה אספק לך פרטים מדוע כדאי לך להתחיל לרכוב על אופניים לעבודה וגם אחלוק את החוויה שלי בשימוש באופני ההרים שלי כאמצעי תחבורה במהלך החודשיים האחרונים.

זה היה בספטמבר האחרון כשעשיתי סוג של בדיקת מציאות והבנתי שאני לא בכושר הכי טוב שלי פיזית. במשך שנים אני תקוע בעבודות משרדיות שבהן אני בדרך כלל מבלה לפחות שמונה שעות בישיבה ליד שולחן מול צג מחשב כל היום. עם הזמן, זה התחיל לגבות ממני מחיר מכיוון ששמתי לב שאני לא פעיל פיזית כפי שאני צריך להיות ושהתחלתי לעלות במשקל.

אז החלטתי שצריך לעשות איזושהי פעולה לפני שזה יצא משליטה. בדרך כלל הייתי מעורב בצורות שונות של פעילות גופנית, כולל רכיבה על אופני הרים ויציאה לחדר כושר בזמני הפנוי. אבל זה לא הספיק; הייתי צריך להיות פעיל כל יום אבל הזמן היה כל כך מוגבל שלא יכולתי אפילו להידחק כמה דקות ביום לקראת פעילות גופנית בלוח הזמנים שלי.

סוף סוף, מצאתי פתרון; רכיבה על אופניים לעבודה וממנה כל יום. אז הלכתי לחנות אופניים בשוק והשגתי לי אופניים חדשים במיוחד שישמשו לנסיעות. האופניים שנרכשו היו מהאופניים הזולים האלה, לא מיוחדים מדי או מכל אחד ממותגי אופני ההרים המובילים. האופניים שקיבלתי הגיעו גם מאובזרות עם הילוכים אבל אתה יכול להשתמש באופני הרים עם מהירות אחת אם תבחר בכך. והדבר הגדול הוא שקיבלתי את האופניים האלה בפחות מ-200 דולר.

עברו יותר מחמישה חודשים מאז שאני משתמש באופני ההרים שלי כתחבורה לעבודה וממנה ואני יכול לומר לכם שזה מהנה במיוחד ויש לו המון יתרונות, כולל:

עלות מופחתת

רכיבה על אופניים היא הרבה יותר זולה מאשר נהיגה או שימוש בתחבורה ציבורית, כך שהחיסכון שניתן להשיג בשימוש באופניים שלך כאמצעי תחבורה יכול להצטבר על פני תקופה ארוכה. זה יעלה לך פחות לשמור על האופניים שלך לפעול ביעילות מאשר כדי לשמור על ביצועים טובים של המכונית שלך. העלויות הנפוצות ביותר שניתן להיתקל בהן מהפיכת רכיבה על אופניים להרגל קבוע הן מנוחת צמיגים, החלפת חלקי אופניים בסיסיים שהם זולים (תוכל למצוא בקלות חלקי אופניים משומשים או זולים למכירה בחנות האופניים השכונתית המקומית שלך) והפעלת תחזוקה מלאה בכל פעם. שנה שאינה יכולה להתקרב להשוואה לעלויות השירות של רכב מנועי.

בריאות טובה יותר

אני יכול להבטיח לך במאה אחוז שתראה יתרונות בריאותיים גדולים כאשר אתה הופך את הרכיבה על אופניים לאמצעי הנסיעה לעבודה. במהלך החודשים האחרונים הצלחתי לשרוף עודפי שומן בגוף, לצבור שרירי בטן חזקים יותר ולבנות שרירי רגליים, והכל מבלה חמש עשרה עד שלושים דקות ביום ברכיבה לעבודה. נוסף על כך, אתה בדרך כלל מרגיש טוב שכן הגוף שלך מסוגל לשאוף את האוויר הצח כשאתה בחוץ על הכביש.

יְעִילוּת

אם אתה גר רק כמה דקות ממקום העבודה שלך, רכיבה על אופניים יכולה להיות יעילה יותר בזמן מאשר תחבורה ציבורית או נהיגה. לדוגמה, אני בדרך כלל יוצא מהעבודה ב-16:30 ולוקח לי בערך ארבעים וחמש דקות עד שעה אחת להגיע הביתה כשאני משתמש בתחבורה ציבורית. מאז המעבר לאופני ההרים שלי, אני יכול להגיע הביתה לפני 17:00 כל יום.

נקי לסביבה

על ידי הבחירה לרכב על אופניים לעבודה בכל יום, אתה יוצר השפעה עצומה על כדור הארץ על ידי הפחתת פליטת הפחמן מהנהיגה. לא רק שאתה מקבל הטבות אישיות, אלא שאתה הופך את העולם לנקי וירוק יותר עם כל יום שעובר.

אני קורא לכולכם לעשות את הבחירה החיובית עבור עצמכם ועבור כדור הארץ שלנו על ידי מעבר לרכיבה על אופניים כאמצעי התחבורה שלכם על בסיס יומי. ככל שתתקדמו, תגלו שיש עוד הרבה יתרונות בנוסף לאלו שהזכרתי בפוסט הזה.


Source by Trevon Munroe

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments