על מה באמת השיר Smashing Pumpkins '1979'? ובכן, לא 1979

השיר הגיע למקום ה-12 בארצות הברית והגיע למקום ה-16 בבריטניה. קצב מסודר, גיטרה קצבית וכמה אפקטים ווקאליים מעניינים מתחילים את הלהיט הזה של אמצע שנות ה-90 של הלהקה משיקגו אילינוי. זה נראה פשוט מספיק. הכותרת היא שנה אז ברור שהשיר הזה הוא על שנת 1979. אם זה היה כנראה לא הייתי כותב עליו.

אז מה זה אומר ולמה 1979? The Smashing Pumpkins בילי קורגן כתב את השיר. למרבה הפלא אין לזה שום קשר לשנת 1979. אין אזכור לסופרמן הסרט, קפיצת בנג'י, טריוויאל מרדף, M*A*S*H או Threes Company. זה פשוט שיר התבגרות. על איך זה כשאתה רק נכנס לבגרות, ופשוט עוזב את גיל ההתבגרות. השיר הזה הוא פשוט על התבגרות. בתוכנית הטלוויזיה VH1, מספרי סיפורים אמר קורגן "לפעמים, כשאני כותב שיר, אני רואה תמונה בראש שלי. מסיבה כלשהי, זה מהזיכרון הלא ברור שיש לי". הזיכרון שמתלווה לשיר הזה הוא מהיותו בן 18 בערך. הוא נסע בכביש ליד ביתו בלילה גשום, והמתין ברמזור. הוא אומר שהתמונה "מרמזת רגשית לתחושה של לחכות שמשהו יקרה, ועדיין לא ממש שם, אבל זה ממש מעבר לפינה". סיפור נחמד. אז באיזו שנה היה בילי קורגן בן 18? 1985! (1985 הוא שיר של Bowling For Soup) אז למה 1979? השנה היא שעורה המוזכרת בשיר בפועל. אולי הוא השתמש ב-1979 כי יש לה טבעת טובה, אולי הוא פשוט בחר שנה אקראית. ייתכן שהוא ניסה להתחבר לבני 34. כשהשיר שוחרר, ילד בן 34 היה בן 18 ב-1979.

אולי עוד סיבה. בילי קורגן התלוצץ פעם, "כתבנו את השיר הזה למייקל ג'קסון, אבל גילינו שהוא לא יכול לעשות לו את הליכת הירח". למייקל ג'קסון מלאו 21 בשנת 1979. אני רוצה לשמוע מה אתם חושבים. אתה מוזמן להגיב למטה.


Source by Paul VanScott

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments