משיכת זכר דגים – איך נשים יכולות למשוך גברים דגים?

למשוך זכר מזל דגים זה לא קשה — למעשה די קל לאהוב אותם. זכר מזל דגים נראה קשוח וחזק מבחוץ, אבל מבפנים, הם יכולים להיות הבנים הכי מקסימים, חמודים וחביבים שבוודאי תרצו להתכרבל ולהתכרבל. הם אוהבים את האמנויות והם עצמם אמנים במובן של המילה — הם גם מעודכנים ובקיאים מאוד בהמון דברים במיוחד עם התשוקות והתחומי עניין שלהם. הם חכמי רחוב, גמישים ומסורים והם כמהים לבן זוג שקצת אותו דבר. אז בלי ייסורים נוספים, הנה כמה טיפים מובילים בכל מה שקשור למשיכת זכר מזל דגים — הרשים ופיתה אותו עכשיו!

  • תראה להם את הצד הרומנטי שלך. שִׁירָה? סיפורי אהבה? צ'יזיות? שום דבר לא מעריך אותם יותר מאשר זכר מזל דגים. בטח, הוא אולי רך, אבל גברים מזל דגים יכולים להיות גם אוהבים חושניים וגדולים. הם מעריכים את היופי של החיים ויודעים לחיות את החיים במלואם — אם כי הם זקוקים גם להשראה ולמוטיבציה מתמדת.
  • הראה להם את התחשבותך. שלחו לו הודעת טקסט, פנו אליו או התקשרו אליו בטלפון בהפתעה. משיכת זכר הדגים פירושה שאתה צריך להיות מלא הפתעה ולצפות שהוא יראה לך את ההערכה הגדולה ביותר שלו — לעולם לא תצטער שהרעפת עליו את תשומת הלב הבלתי מחולקת.
  • תן להם לדעת שאכפת לך. זכר מזל דגים יכול להיות ממש אכפתי ומגונן על בן הזוג שלו אז הוא יצפה לאותו דבר בשבילך. הוא מקיים את הבטחותיו, לעולם לא מחמיץ יום הולדת ותמיד ידאג לפנק אותך. תן לו לדעת שאכפת לך על ידי מתן עיסוי (שהוא ידחה, אבל יתעקש בכל זאת), החזקת ידו ויזום אינטימיות. הוא ייפול לגמרי תוך זמן קצר.
  • לגרום להם לנסות דברים חדשים. אם אתה הטיפוס ההרפתקני והניסיוני, הרשים זכר מזל דגים על ידי היכרות עם דברים שהוא לא ניסה בעבר. אז אם לא ניסית סושי או מעולם לא שמעתי על קפיצת בנג'י לפני כן, ארזו את הציוד וחקרו את הטבע! דגים מאוד נלהבים ויכולים להיות הרפתקנים למדי אם נותנים להם.
  • הישארו מקורקעים יחד. הציטוט המפורסם "ביחד אנו עומדים, יחד נופלים", עובד הכי טוב עבור זכר מזל דגים. הוא רוצה מישהו שיוכל להיות איתו כשיש לו ירידה וגם מישהו שיחלוק את ההישגים והניצחונות שלו. הוא יכול להיות די נדיב וירעיף עליך מתנות והוא אוהב נשים שיודעות להפגין הערכה והערצה. תהיו נדושים ועיסתיים עם זכר מזל דגים אחד עכשיו!

אם אתה עדיין חושב שזה די בלתי אפשרי עבורך למשוך כמה גברים שאתה רוצה, קבל כמה שיעורים בחינם ותגלה עוד על סודות משיכה, טיפים כיצד נשים יכולות למשוך גברים מזל דגים ומידע אחר על מזל הכוכבים שלך על ידי ביקור באתר שלי עכשיו! הוא מכיל את כל הטכניקות המדהימות כיצד להיות נהדר וחושני עם נשים שחשבת שלעולם לא תהיה לך הזדמנות איתן!


Source by Mark J Hamilton

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments