מיטב יעדי ההרפתקאות בהודו

טרחת החיים היומיומית גובה מחיר מכולם. וכל אחד מאיתנו מתעב את עבודת הפרך השגורה הזו וחושב כל הזמן על דרכים להתגבר על הטמטום המוחץ הזה.

לכולנו יש את הרעיונות שלנו של כיף; חלקם מעדיפים את השקט של ההרים ועבור חלקם, אין דבר טוב יותר משבוע בדידות בחופים ועיירות עזובות. והנה אלה המוכתבים על ידי רוח ההרפתקה.

ארצנו היפה ניחנת בשפע והזדמנויות רבות, ידידותית לחלוטין לתיירים מכל הסוגים; מנוודים ומשפחות והיפים ועד לחובבי הרפתקאות. מהרי ההימלאיה הנושקים לשמיים, ליערות גשם, למדבריות ועד לקווי חוף ללא גבולות, הודו מציעה הכל למי שמחפש. למה לא להפיק את המיטב מההזדמנות הזו?

היום, בואו נבדוק כמה מיעדי ההרפתקאות ההודיים הפופולריים ביותר:

1. בילינג ציפורים, הימאצ'ל פראדש (מצנחי רחיפה): בלינג הוא גן עדן לאוהבי מצנחי רחיפה. מוקף על ידי טווח Dhauladhar כל כך יפה, Billing הוא היעד האסייתי הטוב ביותר עבור מצנחי רחיפה. כמו כן, יש לו את ההבחנה של קיום תחרות מצנחי רחיפה הראשונה בכל שנה.

מלבד מצנחי רחיפה, אפשר גם לצאת למצנחי רחיפה, גלישה, טרקים וקמפינג.

2. רישיקש, אוטרהאנד: למרות שרישיקש היא יעד קדוש נערץ, היא גם נחשבת לאחד מיעדי ההרפתקאות הטובים ביותר בהודו, פשוט בשל המגוון העצום של ענפי ספורט הרפתקאות שהיא מציעה. אבן שואבת למכורים להרפתקאות, ניתן לבקר ברישיקש לרפטינג במים לבנים, קפיצה על צוקים, קמפינג על שפת הנהר, סנפלינג, טיפוס צוקים וקפיצת בנג'י. יש לו את פודיום קפיצות הבנג'י הגבוה ביותר בהודו עם גובה של 83 מטרים.

3. מנאלי, הימאצ'ל פראדש: יעד בולט נוסף בהימאצ'ל פראדש, מנאלי היא תחנת גבעה נפלאה אשר אידיאלית הן לחובבי הטבע והן לאלו המחפשים הרפתקאות. מלבד פעילויות ההרפתקאות הרגילות כמו טרקים וקמפינג, למנאלי יש את אחד המסלולים הטובים ביותר לרכיבה על אופני הרים.

4. Meghalaya: אמנם לא כל כך נפוץ בהשוואה לשאר ענפי הספורט, אבל מערות מרגש כמו ענפי ספורט אחרים המוזכרים ברשימה זו, אם לא פחות. מדינת Meghalaya היא ביתם של מערות רבות, שכולן ממוקמות בין מפלים עבור שבילי יער ירוקים.

5. Auli, Uttarakhand: גובה גבוה ויופי ללא נגיעה הופכים את Auli לאחד מיעדי הסקי הטובים ביותר בהודו. אולי שוכנת בחלקים הגבוהים יותר של גארהוואל ונמצאת במרחק של כ-250 ק"מ מרישיקש.

6. גואה: בירת המסיבות של הודו, גואה היא בין יעדי החוף הנערצים ביותר בעולם. אל תגיד לי שהיית בגואה ולא השתתפת באף ספורט ימי. מציע ספורט מים כמו סקי אופנועים, מצנחי רחיפה, והפליבבורד החדש שהושק.

7. מייסור, קרנטקה: מייסור הוא אחד המקומות היחידים בהודו שבהם אפשר לבחור צניחה חופשית. עם זאת, אסור לך לצלול לבד, מדריך ילווה אותך.


Source by Mayank Kumar Saini

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments