מדריך קצר לאינקרלאקן

אינטרלאקן

ממוקמת בין שני אגמים אלפיניים, העיר הקטנה הזו של שוויץ ידועה לא רק כמקום התיירות העתיק ביותר בשוויץ, אלא היא גם פופולרית בזכות המבחר הרחב ביותר של סכיני צבא שוויצריים, שעונים ממותגים שוויצריים, שוקולדים שוויצרים של מותגים שונים וסוגים שונים של פריטים ידועים. על מוצאו השוויצרי.

ההיסטוריה של אינטרלאקן

אלמלא המנזר שבנו האוגוסטינים בשנת 1130, לאינטרלאקן לא תהיה חשיבות במהלך אותם ימים. אז פותחו המישורים הממוקמים בין שני הנהרות, טון וברינץ. היא הייתה מוגנת על ידי העיר ברן עד שהיא משכה כל כך הרבה מטיילים להקים מסחר. כאשר עידן הרפורמציה נכנס לעיר במאה ה -16, הוסב המנזר למושב המושל המחוז. פעם קראו לזה Aarmuhle, השם שנקרא טחנת המנזר. אך מכיוון שאנשים קראו לזה בדרך כלל אינטרלאקן, השם Aarmuhle שונה באופן רשמי לאינטרלאקן בשנת 1891.

דברים שכדאי לעשות באינטרלאקן

עבור המטיילים ההרפתקנים הרבים, אינטרלאקן היא המקום הטוב ביותר להיות בו. מרכיבה על אופניים, מצנחי רחיפה, לביקורי קניונים ועד גלישת תליינות, מכל אלה אפשר ליהנות מיעד התיירות הפופולרי הזה של שוויץ. עם מצנחי רחיפה באינטרלאקן, אתה יכול לחקור את הנוף של העיר באופן וירטואלי תוך כדי מצנחי רחיפה דרך העיניים שלך. ישנם ארגונים רבים המציעים הזדמנויות מצנחי רחיפה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא את זה ליד המלון שלך.

למי שרוצה לראות את הנוף הנופי בעת רכיבה על אופניים, יש טיולי אופניים חשמליים של Flying Wheels לצעירים ולמבוגרים. זהו סיור אופניים מודרך באמצעות אופניים קטנים המופעלים על ידי סוללות שכיף ופנטסטי כאחד. במרכז Alpin Center Interlaken, מי שרוצה לעשות הרפתקת מים מטורפת יכול לנסות רפטינג נהרות. אתה יכול גם להתגלגל במורד גבעה רתומה בתוך פלסטיק שקוף ולספוג את דרכך בכיף. למי שרוצה ספורט אתגרי, ניתן לעשות קניונינג, שילוב של קפיצות מצוקים, סנפלינג ורפטינג, ב-Alpin Raft.

יש גם אינטרלאקן Hang Gliding אשר חייב להיות ההרפתקה הטובה ביותר שתוכלו לעשות בעיר. אבל למי שלא מתעניין בשום צורה של עומס אדרנלין, יש את Harder Klum לטיולי הרים, עם מרפסת תצפית בראש ההר שבה תוכלו לראות את כל אינטרלאקן. אם אתם רוצים ללכת במסלול הנופי, הרכבת הפוניקולרית, או הרכבת גלגל השיניים, עולים להר הר קולם, שם ממתינים מראות מרהיבים ומסעדה מפוארת. ולמען קניות מהנות, בקר את הפרה המשוגעת הנמצאת במרחק של חצי קילומטר ממרכז העיר.


Source by Matthew Talbot

About admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments