מבט על ביטוח גאדג'טים

כאדם מודרני, סביר להניח שיש לך סמארטפון, מחשב נייד, מצלמה וגאדג'טים אחרים. אם אתה נוסע בקביעות, יש הרבה דברים שמשתבשים עם הגאדג'טים שלך: הם עלולים להינזק, ללכת לאיבוד או אפילו להיגנב. גאדג'טים באיכות טובה אינם זולים; לכן, זה תמיד חכם שתגן עליהם. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא על ידי ביטוחם. מחקרים מראים שאנשים רבים לא מבטחים את הגאדג'טים שלהם בגלל בורות או חוסר ידע, אבל זה לא אמור להיות אתה.

סוגי פוליסות ביטוח גאדג'טים

חברות ביטוח המציאו פוליסות ביטוח שנועדו לכסות את הגאדג'טים שלכם. חלק מהחברות מכסות מותג מסוים של גאדג'טים בעוד שאחרות אינן בררניות. יש כמה חברות שיכסו אותך מפני בעיות ספציפיות כמו נזק מקרי, גניבה או אובדן בעוד שאחרות יספקו לך כיסוי מקיף. זה תלוי בך לבחור את הכיסוי שאתה הכי אוהב.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קבלת כיסוי ביטוח גאדג'טים

כדי שתוכל להפיק את המרב מכיסוי הגאדג'ט שלך, עליך לשקול מספר גורמים הכוללים:

מגבלת פריט: חברות מספקות מגבלות שונות על כמות הכסף שהן יכולות לכסות על גאדג'ט נתון. חלקם יספקו מגבלה של כמה דולרים בעוד שאחרים יכסו גאדג'טים בעלות של עד כמה אלפי דולרים. הפוליסה שתבחר אמורה להספיק כדי לכסות את הגאדג'טים שלך. בעת בחירתך, עליך לשים לב שפוליסות עם הגבלות גבוהות הן בדרך כלל יקרות.

עלות החלפה: לחברות הביטוח יש שני סוגים של עלויות החלפה: העלות היחסית והעלות המדויקת של הגאדג'ט. העלות היחסית היא עלות הגאדג'ט בזמן הנזק או האובדן. חברה שמפצה אותך באמצעות העלות היחסית אינה טובה שכן תידרש לשלם את רוב הכסף. לדוגמה, האייפד שלך עשוי להיות שווה יותר מאלף דולר כשהוא חדש, אבל זה לא יהיה המחיר כמה שנים מאוחר יותר. במקרה שהאייפד יאבד או יינזק, חברת הביטוח תפצה אותך על סמך הערך הנוכחי של הגאדג'ט. כדי להבטיח שלא תשלמו הרבה כסף ממה שצריך, לכו על חברה שמחליפה את הגאדג'ט לפי מחירו של גאדג'ט חדש.

החרגות: כמעט לכל פוליסות יש אי הכללות. אלו הם מצבים שבהם הפוליסה לא תכסה אותך. לדוגמה, רוב הפוליסות לא יכסו את הגאדג'ט שלך אם פגעת בו בזמן שקפצת בנג'י. כדי למנוע הפתעות בעתיד, כדאי להקדיש מזמנך לקריאת הפוליסה ולהתרחק מאחד שלדעתך יהיה שנוי במחלוקת בעתיד.

סיכום

זה מה שאתה צריך לדעת כאשר אתה מקבל ביטוח עבור הגאדג'טים שלך. המפתח להימנעות מהפתעות בעתיד הוא קריאת האותיות הקטנות. עברו בזהירות על ההדפסה והבנו את כל ההחרגות והחריגים שעשויים להיות רשומים. ככלל אצבע, לעולם אל תלך עם חברה המציעה מגבלה הנמוכה מהעלות של רכישת גאדג'ט חדש.


Source by Satvik Mittal

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments