מבוא לקפיצת בנג'י

קפיצת בנג'י היא ספורט לא מומלץ לבעלי לב חלש. אתה עשוי להיות מופתע שלמרות שהרבה אנשים לוקחים יוזמה לנסות את זה, רובם נסוגים ממש לפני הקפיצה. נפילה חופשית ממקום ממש גבוה כשכוח הכבידה פועל נגדך הוא אחד התרחישים שרוב האנשים מחשיבים כסיוט הגרוע ביותר שלהם. אבל אם אתה יכול להתגבר על הפחד שלך מספיק כדי לקחת את הקפיצה הראשונה הזו, תגלה שקפיצת בנג'י היא אחד מענפי האקסטרים המגבירים את האדרנלין שאתה עלול להיתקל בהם. ברגע שתטעמו מהעומס הזה של אדרנלין, תמצאו את עצמכם חוזרים לעוד, כמו שהרבה אנשים עושים.

רובכם אולי מכירים את הקונספט אבל עדיין הנה הדגשים. תחילה נקשר חוט ארוך, חזק ונמתח סביב הקרסול של הקופץ, אשר מזנק מנקודת הקפיצה. בזמן נפילה חופשית החוטים מגיעים ליכולת המתיחה המקסימלית שלו ומזניקים את המגשר בחזרה ונופל שוב. התהליך נמשך עד שהקופץ מפסיק לקפוץ כדי פשוט להתנדנד באוויר. לקפוץ למעלה ולמטה אולי נראה מבחיל אבל זה באמת מרגש.

קפיצת בנג'י אינה דורשת מיומנות או ניסיון. פשוט תצעקי את הראש בדרך למטה ותיהני לעשות את זה. מכל סוגים שונים של ענפי ספורט אתגרי שיש בקפיצת בנג'י יש את המספר הנמוך ביותר של תאונות למרות שזה נראה מסוכן. רוב האנשים חשים משני דברים. ראשית, החבל עלול להישבר עליהם. זה מאוד לא סביר שכן, כדי להבטיח את בטיחותך, כל חוטי קפיצה בנג'י מסחריים נבדקים באיכות קפדנית. שנית, הם עלולים להתנדנד לאחור ולפגוע בקיר שמאחוריהם. מפעיל הקפיצות באנג'י על ידי הרחבת רציף הבנג'י הרחק מהצוק כבר דאג להסתברות זו. עם זאת, עליך לנקוט משנה זהירות ולהתרחק מהצוק אם אינך מגייס עזרה מקצועית.

קפיצת בנג'י אינה חפה מסיכונים למרות כל אמצעי הזהירות שננקטו. למרות שהסיכוי לכשל בציוד נמוך, במהלך הנפילה בפועל יש הרבה דברים שיכולים להשתבש. מי שאין לו הרבה גפיים יכול בקלות למשוך שריר או לפרוק משהו בגלל הטלטלות הרצופות שמתרחשות לאחר הנפילה הראשונה. דווח גם על מקרים רבים של פגיעה בעיניים בזמן קפיצת באנג'י.

ברחבי העולם יש המון מקומות שבהם אתה יכול לקפוץ בנג'י. תוכלו למצוא פלטפורמת קפיצת באנג'י בכל מקום בו תוכלו למצוא קניון, גשר או סכר שנותן יותר מכמה מטרים של גובה. מגדל הבנג'י בקיירנס, סכר ורסאסקה בשוויץ והגבוה מכולם, מגדל מקאו בסין הן כמה מנקודות הקפיצה הבנג'י המפורסמות ביותר בעולם. ניתנת לך עזרה מקצועית ומסחרית בהעלאת הציוד שלך ובשכלול הצורה שלך במקומות אלה.

בשל אופיו, קפיצת באנג'י אינה מציעה הרבה סיכויי תחרות אם כי ישנם כמה תחומים בענף המציעים תחרות מסוימת, האקרובטיקה היא אחת מהן. שיפוט קופצני בנג'י על סמך המהלכים שהם יכולים להוציא כשהם באוויר, הוא חומר הליבה של כמה תחרויות מיוחדות.

קפיצת בנג'י מתחילה לפעום את האדרנלין רק מעצם המחשבה על כך. זה בהחלט יהיה כוס התה שלך אם אתה אחד מאותם אנשים שאוהבים לקחת חלק בספורט אתגרי חדש ומרגש.


Source by Swati Banerjee

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments