למה זה הכרחי שתחבוש קסדה אופני הרים

סיפור ההיכרות התרחש עם סוס ולא אופניים אבל הוא מבהיר את הנקודה בצורה ברורה מאוד. קסדות אינן אופציונליות לבטיחות, אלא דרישה לרוכבים אחראיים על אופניים וסוסים כאחד.

עשינו תרגילי הרכבה. לא הייתי צריך לחבוש קסדה אבל החלטנו להשתמש בה בכל זאת. הסוס נבהל והמריא איתי חצי פנימה וחצי החוצה מהאוכף. זו הייתה נסיעה פראית קצרה מאוד לפני שירדתי ופגעתי באדמה בחוזקה.

כשהגעתי לגיליתי כמה אני בר מזל. לקסדה היה סדק של שלושה אינץ' שבו הראש שלי פגע בסלע. אם הייתי מדלג על הקסדה הייתי מת.

לַחַץ: יש כרזה תלויה במוסך שלי. זה ניתן לבעלי בזמן שעבד בתור מכונאי אופנועים בצעירותו. יש לו תמונה של שתי ביצים שבורות. זה אומר "זה לוקח רק שבעה פאונד של לחץ כדי לפצח את הגולגולת שלך."

כאשר מישהו מכה בראשו ללא קסדה בכל מהירות הגולגולת בסכנה. כאשר מעורבים אבנים, מה שסביר על אופני הרים, הלחץ הזה מספיק כדי לגרום לנזק רציני לגולגולת… אלא אם כן הרוכב חובש קסדה. אולי לא תצא לגמרי ללא פציעה. אני לא. יש לך סיכוי טוב יותר לצאת בחיים.

מקום: התאונה שלי התרחשה בעיר. אם היינו צריכים אותם, פרמדיקים יכלו להגיע תוך פחות מעשר דקות ואני הייתי כל כך רחוק מבית חולים. הייתי נראה בתוך "שעת הזהב", השעה הראשונה לאחר תאונה. שעת הזהב היא שבה ניתן לעשות הכי הרבה כדי להקל על פציעות.

בדרך כלל רוכבים על אופני הרים הרחק מערים. השבילים באזור שלי נמצאים בשטח טרשי והררי. מטיילים ורוכבי אופניים נאלצו להוציא אוויר כאשר קרו תאונות. חלקם מתו. מתוכם, כמה היו שורדים אילו היו לובשים את הציוד החיוני הזה.

בבקשה קחו את הסיפור שלי ברצינות. אם אתה משתתף בספורט כלשהו וודא שאתה משתמש בציוד המגן הנכון. אם זה כולל קסדה, קנה את הקסדה המתאימה לספורט שלך וללבוש אותה. זה יכול להציל את חייך.


Source by Mary Bodel

About admin

Check Also

אופני הרים לגברים של Schwinn High Timber (גלגלי 26 אינץ') – האם זו קנייה נהדרת?

אחד מתרגילי הקרדיו המומלצים מאוד הוא רכיבה על אופניים. אופני הרים לגברים של Schwinn High …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments