כיצד להתגבר על פחדי הסנפלינג שלך

סנפלינג לאורך צוק סלעי או מפל סוער יכול להיות מרגש ומפחיד בעת ובעונה אחת. לעמוד בקצה ולעשות את הצעד הראשון יכול להיות הקשה ביותר.

כל האינסטינקט האנושי רציונאלי וטבעי למניעת נפילה אפשרית מתממש. כמעט מידי אתה מרגיש את הדחף לחזור אחורה ולחזור על עקבותיך. זה נהיה יותר גרוע ברגע שאתה משתלשל מחבל שמחזיק כמה קליפסי מתכת, 100 מטר מהקרקע. כל האסונות הקטלניים הבלתי נתפסים עולים בראשכם כשאתם תלויים ברתמה כגלגל הצלה.

זהו מימד של חוויית ספורט האקסטרים, הנחת יסוד שכל חובב ייצא אליה מיד. אבל עבור מישהו שמנסה לסנפלינג בפעם הראשונה, כל האפשרויות המטרידות האלה כמעט יכולות להיות יותר מדי להתמודד.

סנפלינג הוא ספורט נהדר ומהנה בו יכולים משתתפים עד גיל 6 לעסוק. טעויות אנוש הניתנות למניעה תורמות בעיקר לתקלות בסנפלינג. אם אתה עומד באתגר של סנפלינג, להלן כמה טריקים וטיפים להתגבר על הפחד העצום שמתגבר בתוכך.

  • הערכה עצמית אם אתה באמת מוכן לפעילות. הימנע מלכפות או ללחוץ עליך לעשות זאת. תצטרך לרצות לעשות את זה.
  • למד עוד על הספורט שאתה רוצה לעסוק בו. האינטרנט הוא כלי רב עוצמה וייתן לך את העובדות שאתה צריך לדעת על סנפלינג. הכירו את התהליך, הציוד והאנשים המעורבים. כך תהיה לך הבנה טובה יותר של איך הדברים עובדים, ותהיה בטוח ככל האפשר.
  • היכרות עם אנשים שעסקו בספורט. מידע וניסיון ממקור ראשון יועילו לך בחיפוש אחר הסנפלינג שלך.
  • לכו עם קבוצת חברים או קרובי משפחה. זה המקום בו אומץ במספרים חל.
  • כדי להקל על המצוקה שלך, חפש מדריך מוסמך. קייטנות קיץ הן מקומות פופולריים למציאת אנשי מקצוע כאלה.
  • סמכו על המדריך והציוד שלכם. מהמחקר הקודם שלך, בוודאי נתקלת בבדיקות ובטיחות אמצעי בטיחות של הציוד. הקפד להקשיב להוראות המדריך שלך. אל תפחד לשאול או להטיל ספק בדברים ובנהלים שאתה מטיל בהם ספק. פחד לשאול הוא פוביה אחת שסנפלינג לא עוזר לך להתגבר עליה.
  • עשה צעדים קטנים. כמתחילים סביר להניח שתתחילו על פני סלע די קטנים בגובה של 60 עד 75 רגל. למרות ההתלבטויות שהיו לך לפני הסנפיר הראשון, סנפלינג בוודאי ישאיר אותך לחזור לגבהים גדולים נוספים.

לאחר שהתכוננת נפשית לפעילות המלהיבה הזו הבאה תהיה ההכנה הגופנית. שום דבר מפואר ואינטנסיבי, בדיוק כשאתה נרשם להרפתקת הסנפלים, זכור לחשוף כל מצב רפואי קודם ועכשיו על מנת שתוכל להעריך היטב את זכאותך להשתתף בספורט. ככל שתוכל, נקה את שלפוחית ​​השתן לפני הסנפלינג מכיוון שאין עצירות בור בדרך למטה.

הכל מוכן עכשיו? קחו נשימה עמוקה ותיהנו מחוויית חייכם.

אגב, תפקח את העיניים, הנוף פשוט עוצר נשימה!


Source by Adrian Barton

About admin

Check Also

טיולי יין חופי דרום אפריקה – עמק אלים עד קונסטנטיה

רק אניני יין אמיתיים יידעו שמסלול היין בדרום אפריקה הוא דנדי ממש. בעוד שהעמקים והגבעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments