יומני דרקנסברג: מקהלת הנערים של דרקנסברג בדרום אפריה

נוסעים לדרום אפריקה? ובכן, אתה נוסע לקייפטאון, נכון? ואתה רוצה לראות אם אתה יכול להשיג את הביג 5? הנה משהו טוב יותר מקייפטאון. יותר טוב מהגדול 5. והיא מקהלת הבנים של דרקנסברג. אין כל כך הרבה דברים ייחודיים או ברמה עולמית בדרום אפריקה, אבל מקהלת הבנים של דרקנסברג היא אחד מהם.

הדלתות נפתחו בשנת 1965 ל -20 התלמידים הראשונים, לאחר שג'ון טונגיי שכנע את הוריו, רונלד וגוון, להקדיש 100 דונם של חוותם לבית הספר המוצע שלו. מקהלת הבנים דרקנסברג נולדה.

החלום היה של בית ספר למקהלה רב-גזעי ורב-תרבותי שיתחרה בנערי וינה. לא באמצע עיר עשירה בהיסטוריה, עתיקה באירופה. אבל בכובד ראש. בעמק יפה, כפרי ומאוכלס בדלילות בהרי דראקנסברג בקווזולו נטאל, דרום אפריקה. הראשון והיחיד מסוגו ביבשת.

כיום הכמות השנתית היא 100 בנים בין 9 ל -15, ואודישנים מתקיימים ברחבי הארץ.

מקהלת הבנים דרקנסברג מסיירת לחו"ל מדי שנה וזוכה להכרה בינלאומית כאחת הטובות בעולם. והם גם לא רק יותר קדושים ממה שאתה פרחח – אחרי שעות הם מתעסקים בשיט אבובים, סנפלינג וטיולים בגן עדן דרקנסברג שלהם. הם עובדים קשה ומשחקים קשה.

האם אתה יכול לחשוב על משהו נשגב יותר מאוויר הרים פריך, הרים מלכותיים, שמי תכלת ויופי טבעי עד כמה שהעין יכולה לראות, ובנוסף הטונים הטהורים של הרמוניה נגדית?

היו מוכנים לגיוון. אם אתה אוהב מכה טובה, התרחק. למקהלת הבנים דרקנסברג יש טעם קתולי מאוד. המחצית הראשונה של הקונצרט היא קלאסית. אולי תשמע את באך או בטהובן או מוצרט. המחצית השנייה יכולה להיות כל דבר. זה יכול להיות קווין שמושר בסיבובים על ידי קבוצות של זמרי טנור ובס בני 12 מאומנים ללא רבב. (פרדי מרקורי היה אוהב את זה). או פולק, או ג'אז, או מוזיקת ​​קודש. או הרמוניות אפריקאיות שמעולם לא שמעתם שיעלו לכם דמעות בעיניים.

בואו עם טישו. וחולצה, לצלקות האווז. אבל מה שתעשה, תהיה שם. מקהלת הבנים דראקנסברג מופיעה ברוב רביעי במהלך תקופת הלימודים בשעה 15:30. יש אודיטוריום ברמה עולמית בקמפוס.

אם אתה באזור ביום רביעי, יש לך זמן לארוחת צהריים מוקדמת (או לארוחת בוקר מאוחרת) ולנסיעה יפה לאורך כביש R600. לא קוראים לזה עמק השמפניה לחינם. או אם אתם מתכננים בדצמבר, לכו לחגיגת פסטיבל דרקנסברג, אקסטרווגנזה בת ארבעה ימים של מוזיקה, עם הרבה אמנים אורחים, מוזיקת ​​חג המולד ודוכנים לקניות.

אז אם אתם מגיעים לדרום אפריקה – בטוח שקייפטאון טובה ואתם צריכים את הגדולה 5. אבל גם הדראקנסברג טוב. ואת זה באמת אסור לך לפספס.


Source by Brian Kemp

About admin

Check Also

יוהנסבורג כיעד תיירותי ברמה עולמית

לעתים קרובות מתעלמים מיוהנסבורג כיעד תיירותי בדרום אפריקה, כאשר קייפטאון והפארק הלאומי קרוגר הם באופן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments