חמש שאלות לקפיצות באנג'י

ישנם חמישה ספקות בקפיצות באנג'י שעליך לשאול כאשר אתה מתחייב לקפוץ. להלן מה הם ולמה הם חשובים.

# 1 – איך אני רוצה לקפוץ באנג'י? שאלה זו תעזור להחליט עד כמה תהיה גבוה מהאדמה כשתעשה את קפיצת הבאנג'י שלך. האם ברצונך להשתמש בתלבושת מנוף לפרסומת, או שאתה מחפש משהו המתאים יותר לטבע? אולי קפיצה מגשר לכיוון כדור הארץ וזרם מים זורם תשחק יותר את תחושת ההרפתקה שלך.

# 2 – באיזה מועדון או אאוטפיטר אשתמש? לשאלה זו ישנה חשיבות ראשונית, מכיוון שהיא מתייחסת ישירות לרווחתם של המתאמנים שאתה צריך. לא כל מועדוני קפיצות בנג'י או ספורטאים מסחריים דומים. ודא שצוות הקפיצה, במיוחד מנהל הקפיצה, כולם מוסמכים. המועדון או החברה צריכים לקחת חלק גם בתוכנית הסמכה. הכינו כאן את שיעורי הבית שלכם, הן עם העסק והן מול משרדי השלטון המקומיים וקבוצות תמיכה בצרכנים כגון לשכת עסקים טובים יותר. ודא שאתה בוחר קבוצה מכובדת שתציית לשיטות האבטחה הטובות ביותר שיש.

מס' 3 – באיזה עמדה אקפוץ? יש מבחר של עמדות למכירה לרוב קופצות הבנג'י. טיימרים ראשונים ירצו בקביעות לעשות את צלילת הברבור, בעוד קופצים מנוסים יותר עשויים לבחור בשיטה אחרת. כמה אופטיסטים מציעים את מה שנקרא מגע המים. הם מסוימים ביכולתם לחשב נכון את האורך המדויק הדרוש, הם מספקים את ההזדמנות להיכנס למים בתחתית קפיצת גשר. זהו אזור העייף ביותר כאשר המים עמוקים למדי. ברור שזוהי קפיצה מסוכנת יותר ויותר מאשר תנוחת קפיצת הבנג'י הרגילה. לדעת איך תקפוץ ולמה לצפות יכין אותך לפני הקפיצה שלך (עד כמה שאפשר).

#4 – כיצד יתבצע ההחלמה? זה חיוני לדעת איך תאוחזר לאחר שהקפיצה שלך תסתיים. אתה לא רוצה להיות תקוע בגימור חוט הבנג'י, הפוך, במשך תקופה ארוכה. רוב האאוטפיטרים יאכזבו קו משני שתדביקו לרתמה שלכם, ויאפשרו להם למשוך לכם תמיכה. חלקם, בכל זאת, אוהבים לאפשר התרופפות של חבל הבנג'י על מנת להוריד את המגשר לפני השטח. זו, למרות זאת, שיטה מסוכנת יותר ויותר. כדאי להיות מודעים מראש כדי שתוכלו להיות מוכנים לאחר הקפיצה.

#5 – כמה זה מתכוון לעלות לי? למרות שזה לא אמור להיות הגורם הקובע העיקרי אם אתה מתכוון לסיים עם זה או לא, אתה לא רוצה להיקרע. העלות הממוצעת של קפיצת בנג'י היא בסביבה של $100, תן או קח לסמוך על המיקום שלך. זה יכול להישמע מפחיד, אך זכרו כי זהו ניסיון של פעם בחיים (למרות שמשתתפים רבים חוזרים שוב ושוב לאירוע מסוג זה), והבחירה שלכם לקחת חלק לא צריכה להתבסס אך ורק על המחיר.

חמשת הספקות האלה בקפיצות באנג'י יעזרו לכם לבצע את הבחירות הטובות ביותר בקפיצה שלכם. אל תתנו לדברים האלה לגרום לכם להיות ביישנים, רק אל תשכחו, 'קארפ דים, מנעים את היום!'.


Source by Leslie Bass

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments