חידון מוכנות להיכרויות

הגיע הזמן שתתחיל לצאת לדייטים? האם יצאת מזרם ההיכרויות במשך זמן מה? איך תדעו מתי אתם מוכנים?

תסתכל על חידון המוכנות הזה, ותן לעצמך ציון של אחד עד עשר בכל תחום. התחל את החידון שלך באמירת הדברים הבאים:

אני אדע מתי אני מוכן לחיי היכרויות נהדרים, זמין לפגוש אנשים מעניינים שאולי ארצה לשקול עבור מערכת יחסים עתידית ארוכת טווח כאשר:

1. יש לי רשת תמיכה.

יש לי חברים ובני משפחה שאוהבים אותי ותומכים במאמצים שלי. (אין לי בית מלא במעמיסים חופשיים. יש לי גבולות מתאימים עם בני משפחה שליליים. אני לא מעודד או סובל אנשים בחיי שאינם נחמדים אליי).

2. ניקיתי את מערכות היחסים שלי בעבר.

ידוע יותר בתור "מטען", מערכות יחסים ישנות שנגמרו אבל צריך לשחרר אותן כבר לא רודפות את חיי. השלמתי את הגירושים, נפרדתי מהמאהב הזקן, השלמתי שלום עם הוריי והבאתי סגירה למערכות יחסים שכבר לא משרתות אותי.

3. יש לי עתיד קריירה.

אני עוסק בעבודה או בלימודים או בתוכניות ריאליות שתורמות לעתיד הקריירה שלי. אני מסתדר טוב עם עמיתיי לעבודה. (אני לא שוכב על הספה, צופה בטלוויזיה כל היום, מחכה להזדמנות או לעבודות שיתדפקו על הדלת שלי.)

4. אני פתוח להרפתקאות חדשות ובריאות.

מכיוון שחיי היכרויות הם הרפתקה גדולה, אני פתוח למה שמצפה לי. יש לי מערכת חוקים ופרמטרים משלי של מה בסדר ומה לא, אבל אני מוכן לשקול פעילויות חדשות. (אני לא מתכנן לקפוץ בנג'י מגשר ברוקלין, אבל אני בהחלט מוכן ללכת למוזיאון חדש, קונצרט, עיר, פארק, מסעדה, יריד רחוב וכו')

5. אני תורם באופן חיובי לחייו של מישהו.

אני עושה משהו נחמד למישהו לפחות פעם ביום. (מלבד להאכיל את הכלב.)

6. אני בריא בנפשי, בגוף וברוח.

אני נקי מהתמכרות, יש לי שגרת פעילות גופנית שבועית, צופה במה שאני אוכל, ובאופן כללי אופטימי לגבי החיים. אני לא מפחד לומר שאני צריך עזרה אם אני מתקשה בתחומים האלה.

7. אני נאמן ואמין.

ידוע שאני עומד במילה שלי ומטפל בהסכמים שלי. אני לא אומר דבר אחד ועושה דבר אחר. החברים, השכנים ובני המשפחה שלי יודעים שהם יכולים לסמוך עליי.

8. אני אחראי על הכספים שלי.

אני טוב בתקצוב ולחיות במסגרת ההכנסה שלי. אם אני לא מרוצה מכמות הכסף שאני מרוויח, אני גם טוב בלהבין איך ליצור את מה שאני צריך.

9. יש לי חיי רווקות חזקים.

אני לא מחפש מישהו שיעשה את חיי האומללים מאושרים. יש לי אנשים, פעילויות, תחביבים ועבודה שאני אוהב. לא היה אכפת לי לחלוק את חיי עם מישהו נפלא, אבל אני שלם לבד.

10. אני יודע מה אני רוצה.

למדתי ממערכות יחסים וחוויות קודמות שיש לי כמה דרישות מאוד מוגדרות כדי שהחיים שלי יהיו מאושרים. אני יודע שאם אתפשר על הדרישות האלה, אני לא אהיה האדם שאני צריך להיות. אני יודע מה הערכים, הדרישות והחזונות שלי לחיי.

תן לעצמך ציון מאחד עד עשר בכל אחת מהקטגוריות הללו. האזורים עם הדירוג הנמוך ביותר הם אלה שאתה צריך לעבוד עליהם. בזמן שאתה עובד על התחומים המאתגרים שלך, תסתכל על החוזקות שלך וחגוג אותם. אלו היתרונות שאתה לוקח לחיי היכרויות שלך.

אם ציינת מעל 80, אתה מוכן לצאת לדייט בקלות. אם אתה מקבל ציון בין 80 ל-50, אתה צריך לצאת לדייט לאט בזמן שאתה עובד על החיים שלך.

אם ציינתם מתחת ל-50, תנו לעצמכם הפסקה מהדייטים והתמקדו באיזו קטגוריה אחת תוכלו לשפר. כאשר תתחזק בתחום אחד, כמה אחרים ישתפרו בו זמנית.

חיי ההיכרויות שלך מחכים לך.


Source by Tonja Weimer

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments