חופשת הספורט שלך בפורטו ריקו

פורטו ריקו היא מקום יפה מאוד עבור כל אחד לקחת את החופשה שלו, אבל זה גם המקום המושלם עבור אוהדי ספורט שכן יש כל כך הרבה על ההיצע לאורך כל השנה.

אם אתה מעריץ ענק של בייסבול, תוכל להגיע לאצטדיון חיראם ביבורן שנמצא בהאטו ריי, סן חואן, האצטדיון הידוע הזה הוא המקום בו משחקים לעתים קרובות מאוד. הסדרות הקאריביות מתארחות גם בפורטו ריקו וקבוצות ממדינות אחרות מפארות לעתים קרובות את האצטדיונים ומבטיחות שנהנה מאוד במשחק.

טניס הוא ענף ספורט אהוב מאוד בפורטו ריקו ויש יותר מ -100 מגרשי טניס זמינים, את רובם ניתן למצוא בבתי המלון הגדולים יותר, אך אם לא בא לכם לשחק שם תוכלו תמיד להגיע אל סן ג'ואנס סנטרל פארק שבו ישנם 17 בתי משפט ציבוריים מוארים. המגרשים פתוחים מדי יום ומהווים דרך מצוינת עבורכם לשחק משחק ולהרגיש חלק מהקהילה הפורטו-ריקנית.

קשה יותר להיות אנרגטי יותר משחקן טניס, אבל אם בא לכם לנצל את ההזדמנות לרוץ מרתון אז פורטו ריקו היא המקום להיות בו. יש כל כך הרבה מרתונים ומרוצים שמתקיימים מדי שנה שתופתעו! המרתון החשוב ביותר של פורטו ריקו הוא מרתון SanBlás אשר נערך בקואמו במהלך פברואר והוא נהדר למתחרים ולתומכים כאחד. בכל פוארטו ריקו יש 5 מרתונים נוספים בכל שנה, כולל Modesto Carrión בג'אנקוס, ומרתון לה גוודלופה בפונסה. אם אתה רוצה להשלים הקפד להתאמן קשה ולהתרגל לאקלים הפורטוריקני.

חובבי הספורט האקסטרים יותר לא צריכים להתאכזב, תהיה לכם הזדמנות לצאת לסנפלינג, קניונים ואפילו לעשות קצת מערות ביער הגשם של אל יונק. היו מוכנים לחקור נהרות תת קרקעיים, לצאת לסנפלינג במורד הרים ועוד. ודא שאתה לוקח ולובש את הציוד המתאים ובדוק תמיד אם המדריכים והמאמנים שלך מאומנים וחוקי, כך אתה יודע שישמרו עליך במקרה של תאונה והמדריך שלך יעשה כמיטב יכולתם כדי למנוע כל מה שקורה מלכתחילה. הקפד לברר מתי ואיפה הטיולים האלה מתרחשים והזמינו מקום בצוות אם תצטרכו כדי שלא תפספסו הרפתקה גדולה.

מלונות בפורטו ריקו ידועים באירוח ובסגנון שלהם, יש כל כך הרבה לבחירה. שווה להזמין חדר או שניים כמה שיותר מהר כדי שלא תתאכזבו.


Source by Sabih Javed

About admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments