הספורט של אופני הרים

ספורט אופני הרים הוא אחד מענפי הספורט הפעילים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות ממספר סיבות כושר ובהתאם לסגנון של אופני הרים שאתה משתתף בו, זה יכול להיות גם כיף גדול כמו גם לשמור אותך בכושר. אותו זמן.

אנשים בדרך כלל לא מודעים לאופן שבו אתה משתמש בשרירים בעת רכיבה על אופני הרים, וכמה מהר אתה יכול לשרוף קלוריות מרכיבה על אופניים, שכן זה יכול להיות אימון טוב מאוד לגוף.

אם אתם מתכננים לרכוב על שטח לאורך סגנונות שונים של שבילים, רכיבה על אופניים יכולה להיות משימה לא קטנה. אז אם אתה רוכב על פני מרחק עצום במעלה ובמורד גבעות, לאורך סינגל שביל חלקלק זה יכול להיות מאוד מתיש על הרגליים והגב התחתון.

אז אם אתה רק מתחיל לרכוב על אופניים בפעם הראשונה, בבקשה אל תקפוץ על האופניים וסע לרכיבה של 20 מייל, כי זה עלול לגרום לך יותר נזק מתועלת. דבר אחד שמומלץ הוא לעשות רכיבות קצרות מלכתחילה, אולי רק כמה קילומטרים אשר לא ייקח זמן כלל על אופניים כדי להגביר את אימון הכושר שלך לפני הנסיעה באופניים.

אימון כושר MTB

כל הספורטאים הגדולים של הספורט יגידו לך שאימון אופני הרים הוא חשוב ביותר ועליך לקחת חלק באימוני כושר לאופני הרים בכל פעם שתהיה ההזדמנות. יציאה לרכיבות הקצרות הללו תועיל לך מאוד ותמנע ממך לפצוע את עצמך.

חלקי הגוף שלך שירוויחו מאימון הם הרגליים שלך. הרגליים שלך יהיו החלק הראשון בגופך במיוחד שיתעייף מהר מאוד. בניית שרירי הרגליים שלך בחדר כושר או אחד מהאופניים יעזור לשפר את הכושר האישי שלך ואת האופניים במהירות.

ככל שתתאמנו יותר, כך הקצב שלך ישתפר והיכולת שלך להשתפר. לאחר ששני אלה ישתפרו, תוכל לצאת לרכיבות ארוכות וטובות יותר מאשר ישפרו את הכושר שלך.

אחד היתרונות העיקריים של רכיבה על אופני הרים על בסיס קבוע הוא שכדי לרכוב על האופניים שלך אתה משתמש בכמה מהשרירים הגדולים בגוף אשר בתורם ישרפו שומן במהירות. זה כמובן יעזור לך לרדת במשקל וככל שאתה רוכב יותר על אופניים כך תרד יותר במשקל.

כשאתה רוכב על האופניים שלך על קרקע שטוחה במהירות איטית יותר אתה עדיין שורף כמות גדולה של קלוריות בשל העובדה שאתה יכול להמשיך את תנועת הדיווש במשך תקופה ארוכה יותר. זה מושלם גם עבור אנשים שאין להם כוח לרכיבה אינטנסיבית במיוחד במהירויות וטיפוסים שונים וכו'. אימון בעצימות נמוכה גם לא נותן לך את כל השרירים הנוספים כך שהמשקל לא יישאר.

לסיכום שימוש באופני הרים כדי לשמור על כושר בכל סגנון הרכיבה שלך הוא דרך מצוינת לשמור על כושר, ואימונים גם ישאירו אותך צעד אחד לפני המשחק שלך.

אל תשכח גם אם אתה לא רוכב קרוס קאנטרי ושמח באותה מידה בסקייטפארק המקומי אתה עדיין נהנה על האופניים שלך ובסופו של יום זה כל מה שחשוב.


Source by Matthew Weeks

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments