היתרונות של רכיבה על אופניים ומדוע אופני הרים נמצאים בסביבה מעולה

גם אם אינכם מתכננים לעלות על הרים, אופני הרים הם עדיין השקעה מצוינת. אופני הרים הם קשים. יש להם מערכת מתלים שמאפשרת נסיעה נוחה, והצמיגים העבים והרחבים נוטים פחות להחליק מאשר הצמיגים הדקים יותר של אופני סיירת, במיוחד בכבישים רטובים. לאופני הרים יש מסגרות סגסוגת חזקות וקלות משקל. הם בהחלט לא מיועדים רק לטיפוס על הרים. שלוש סיבות מצוינות לרכישת אופני הרים הן עבור הפעילות הגופנית הנהדרת שאתה מקבל, הדלק שאתה חוסך בנסיעה באופניים במקום ברכב, והיעדר ההשפעה הסביבתית שאופניים עושים בהשוואה לרכב.

היתרונות של רכיבה על אופניים

רכיבה על אופניים היא פעילות גופנית נהדרת. לא רק שאתה מחזק את הרגליים, אלא אתה גם מפתח בריאות לב וכלי דם טובה יותר. אופני הרים עם מספר מהירויות יאפשרו לכם להסתגל לרמת הכושר הספציפית שלכם. רכיבה על אופניים טובה יותר למפרקים מאשר תרגילים בעלי השפעה גבוהה כמו אירובי או ריצה. מקם את המושב של אופני ההרים שלך גבוה מספיק כך שהרגליים שלך יימשכו כמעט במלואן עם כל מחזור דיווש. וכמובן, רכיבה על אופניים מכניסה צורה לשרירי הרגליים. אתה יכול להתחיל בשטח שטוח, ואז להוסיף מהירות ושטח מגוון ככל שהרגליים שלך מתחזקות. מומלץ להתמתח גם לפני ואחרי הרכיבה על אופני ההרים.

אנשים רבים נוהגים לקחת את רכבם אפילו לסידורים הקצרים ביותר. יתכן שיש שליחויות רחוקות מכדי ללכת להליכה, אך הן נמצאות במרחק רכיבה על אופניים. ישנם סוגים רבים של סלים ומנשאי ניילון שמתחברים בקלות לחלק הקדמי או האחורי של אופני ההרים שלך שיכולים להכיל בקלות כמה מצרכים. מכיוון שאזורים עירוניים לרוב די שטוחים, ההתניידות באופניים יכולה להיות מהירה יותר מאשר התניידות ברכב. אתה צריך להיזהר מהתנועה, לכן חיוני לקנות קסדה שמתאימה וקל להרכיב ולהוריד.

בעידן שבו האנרגיה יקרה ואנשים רוצים לצמצם את השימוש במשאבים טבעיים, רכיבה על אופניים הגיונית אפילו יותר. אתה יכול לשרוף הרבה דלק רק מנסיעות קצרות ברחבי העיר. כל הפחמן הדו-חמצני הנפלט ממכוניות באמת מצטבר, ומומחים מדעיים רבים מאמינים שפחמן דו-חמצני הנפלט ממכוניות הוא תורם מרכזי לשינויי האקלים העולמיים. כשאתה רוכב על אופני ההרים שלך במקום לנהוג במכונית שלך, אתה לא תורם לנזקים סביבתיים. רכיבה על אופניים היא אחת מצורות התחבורה ניטרליות הפחמן היעילות ביותר.

הר מול כביש

אם אתה שוקל לרכוש אופניים, בין אם לצורך פעילות גופנית, כדי לחסוך בעלויות האנרגיה, או כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך, כדאי לשקול לרכוש אופני הרים. אופני הרים עשויים להיות קשוחים, ויש להם צמיגים רחבים יותר שאוחזים בכביש טוב יותר ופחות נוטים להחליק על משטחים רטובים. עם אופני הרים בגודל המתאים, קסדה ואולי סל או תיק נשיאה מניילון מחובר לכידון או למסגרת, לא רק תכנס לכושר, תחסוך במשאבים ויהיה לך יותר כסף בכיס. מקניית פחות דלק לרכב שלך.


Source by MJ Austin

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments