בחוץ לכל עונות השנה: קצב הטבע

חונים את המכונית ונכנסים במימד אחר. הקצב הוא הנכון, מבין אלה שיודעים להעריך פרטים, והשטח שבו יש מרחב רחב, לפעולה. עמק ארוסקיה העליונה: זהו חדר הכושר הפתוח שלנו בו אנו מגרשים עצלות, ויכולים לגלות סביבות ומערכות אקולוגיות שונות, באזור יוצא דופן העובר במקביל לקו החוף בשונה מהעמקים האחרים של מחוז אימפריה המתפתחים בזווית ישרה. טיולים ברגל ובאופניים בפינה זו של ליגוריה נגישים לכל אחד, תהא רמת ההכנה שלו אשר תהיה: מהספורטאי המאומן והמומחה ועד למטיילים מזדמנים, ממשפחות עם ילדים ועד אנשים מבוגרים ועד מסיבות בית ספר.

חלקם מסלולי טיול מוכרים, אחרים משמשים לעתים רחוקות, אך כולם יכולים לעורר אנשים לשים את ארוחת הצהריים בתיקיהם וללכת בשבילי הטבע ומסלולים של לפני שנים, חמושים "רק" במגפיהם ובהתלהבותם שלהם. בעמק כל דקה הופכת חשובה והדממה והמגע עם הטבע מחדשים את הגוף והרוח; תחושה שניתן לחוש, גם נוסעת לאורך כמה שלבים של אלטה ויה דאי מונטי ליגורי, המציעה נופים מרהיבים של הים והרי הרי האלפים ועמק פו. למעשה בריביירה, ובעורף שלה, האקלים כל כך מתון, בריא וטיפולי עד שבקושי מבחינים בהבדל בעונות השנה; המאפשר למטייל להעריך את הטבע בכל החושים, בכל ההיבטים ובכל התקופות.

ולמי שהרפתקני ופזיז יותר. שקוע בתוך המים הקפואים של נחלי ההרים, תלוי על פני סלע תלולים התלויים באוויר, מתנדנדים הלוך ושוב; כל אלה הם ענפי ספורט שתוכלו לעסוק בהם באזור זה, החל מטפס חופשי ועד גלישה תלויה, מקניונים ועד סקי אלפיני.

לא שואפים לביצועים אלא מחפשים התרגשות שלא רק תעניק לכם פסגות אדרנלין, אלא גם תכניס אתכם לסימביוזה קסומה עם הטבע. בוחנים את עצמכם מול המציאות השמורה ביותר של ליגוריה, שבה אתם הולכים רחוק יותר מהקונספט הפשוט של חיים הרפתקאות עוצרות נשימה, מעבר לגבולות שלכם. זו טבילה מלאה בטבע. מטיסות ארוכות עם הרחפן שלך.

ב-Colle San Bernardo di Mendatica, במרחק של 4 קילומטרים, תוכלו להגיע ל-2 מעליות סקי ושישה מסלולים במורד הגבעה המתפרשים על פני עשרה קילומטרים מהמדרון הדרומי של מונטה סאקרלו. בלי לשכוח שאפשר לנסוע ברגל, באופני הרים וברכיבה על סוסים באלטה ויה דיי מונטי ליגורי ובאותם מסלולים שאפשר לקחת במהלך הקיץ, להפוך בחורף למסלולים פנטסטיים של סקי-אלפיניזם. לנועזים וחסרי הפחד יותר, יש לנו הצעה נוספת: הירידות הנפלאות בקיאק.

למעשה המים בהם מתרגל ספורט זה הם של ארוסקיה, בסדרת הגלילים בין צומת מונטגרוסו פיאן לאטה עד פונטי די פורנוסיו (4 ק"מ) ובמיוחד, בקטע שבין פונטי די פורנאסיו לפייב. di Teco, שם מפלס המים תמיד גבוה.


Source by Lorenza Mengarelli

About admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments