אתה אף פעם לא לבד באינטרנט

הפסיכולוגיה של Web 2.0.

החשש שהאינטרנט גורם לבידוד, שהוא מונע מאיתנו להתקשר עם אנשים אמיתיים ועם העולם, הוסר כעת. הרשת החברתית כבשה את הרשת בסערה. מעולם לא הייתה דעה אישית כל כך נגישה או מקובלת. האינטראקטיביות של אתרים מבוססי Web 2.0, כגון אתרי רשת חברתית (MySpace, Facebook, Classmates וכו') בלוגים (Blogger, WordPress וכו') ואתרי סימניות (de.licio.us, blink, furl וכו') גרמו לרעיונות של כולם והחיים שעשויים להיות חשובים. תחומי העניין שלנו משותפים ואנשים בעלי דעות דומות דנים כעת בנושאים אקלקטיים במיוחד. בין אם אתה אוהב חתולים או קפיצת בנג'י, סביר להניח שאתה יכול למצוא e-zines, חדרי צ'אט, פורומים, בלוגים, אתרי אינטרנט ואנשים שישמחו ליידע אותך, לקבל מידע וליצור קשרים סביב נושא העניין שלך.

אני משווק באינטרנט ואני יכול לראות כיצד Web 2.0 וההעצמה האישית של רשתות משנים את הדרך בה אנו עושים עסקים. שיווק מוקדם בדוא"ל היה נגוע בספאם והונאות. אסטרטגיות הרשת החדשות יוצרות יותר אחריות. אנחנו מעורבים בקהילות מקוונות, וגירוש (להחסם) הוא העונש על התעללות. אנשים אוהבים להתמודד עם אנשים, אנשים אמיתיים, אז מי שאנחנו הופך להיות חשוב כמו מה שאנחנו אומרים. הרעיון של שיווק נישה, מיקוד לקבוצות עניין, פרח. יש כעת צרכנים רעבים ופלטפורמות שיווק ברשימת תחומי עניין הגדלה במהירות.

התחלתי לראות בבלוגים ובפורומים של פסיכולוגיה וייעוץ את השימושים הטיפוליים של האינטרנט בתור בונה הערכה. אנחנו יכולים להושיט יד, להישמע או פשוט לגלות שאנחנו לא לבד. אתה יכול להיות מומחה בתחום שבחרת, לחקור כל עניין, למצוא אחרים לחלוק מידע וללמד או להיות מעורב בדיונים כדי לשפר את עצמנו ולהגשים את החלומות שלנו. זה הזמן לזרוח, לצאת לשם ולהיראות ולהישמע. אז אל תרגישו בודדים או לא מוערכים, התחברו לאינטרנט, פתחו בלוג, הצטרפו לרשת חברתית, תהיו חופשיים, היו אתם 2.0.


Source by Terry Tiessen

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments