איך לגרום לה לסקרנות אותך – 5 דרכים לעניין אותה

אז אתה עכשיו יוצא לדייט עם המותק הלוהט הזה שאתה רודף אחריו כבר זמן מה. הדייט הולך טוב, האוכל מעולה והמוזיקה שומרת על שניכם מצב רוח טוב. לפני שאתה קורא לזה הדייט המושלם אי פעם, אתה לא חושב שאתה צריך לעשות כמה תמרונים כדי להשאיר אותה מתעניינת איתך? אולי אתה לא יודע את זה אבל יש סיכוי שלא תקבל אותה לדייט שני (מחזיקים אצבעות על זה) או גרוע מכך, אולי לא תראה אותה שוב? הגיע הזמן להתכונן קצת יותר. מהם הסודות איך לגרום לה לסקרנות אותך? האם יש טכניקות ממשיות כיצד לשמור על עניין של בחורה? להלן כמה דברים לעשות כדי לגרום לה לומר כן לדייט שני:

o לגרום לה לדבר. פתח בשיחה אבל אל תדוף אותה לגמרי. זה יטביע אותה ויגרום לה לחשוב איזה אידיוט גדול אתה. להיות קצת רגיש מדי פעם. כולנו יודעים שנשים אוהבות לדבר ולשתף משהו גם על עצמן אז נסו לשאול אותה שאלות — אבל לא אישיות מדי או שזה עלול להיות קצת מביך. תגרום לה להיפתח אליך.

o להיות מאזין טוב. הנהן בראשך, תהיה נעים ואל תכנס פנימה — מכאן שאתה צריך לספר לה גם על הדעות, האמונות והאינטרסים שלך. זה תרחיש של תן וקח אז קחו את זה צעד אחד בכל פעם. דברו והקשיבו — זה עושה לה את השכר נוח. ואתה בונה כימיה ממש שם.

o אל תתפאר יותר מדי. כלל אחד כשמדברים עם בחורה — הראו, אל תספרו. היא מעדיפה לגלות בעצמה אם אתה באמת כזה חכם או נועז לנסות קפיצת בנג'י. אתה יכול לחלוק על ענפי הספורט והתחביבים האהובים עליך אבל אל תתרגש קצת יותר מדי מכדי להרשים אותה. היא תתעניין יותר אם תתרגל קצת ענווה.

o הישאר רגוע. להיות מגניב, נינוח ושמחה יש השפעות טובות על הדייט שלך — זה יניע אותה לעשות את אותו הדבר. עד כמה שאנחנו בטוחים בעצמנו, אנחנו לא יכולים להכחיש את העובדה שאנחנו עדיין קצת עצבניים להיות ליד מישהו שאנחנו אוהבים. אז קח נשימה עמוקה והישאר אסוף.

o אל תהיה זמין מדי. נואש מדי להתחבר? אם זה דייט ראשון, זה חיוני שלא תראה אף הוכחה לכך שאתה זקוק לתשומת לב — היא תתחרפן, אני מבטיח לך. להיות בשליטה על הרגשות שלך ולדעת איך ליהנות — חוץ מזה, זה בעצם כל העניין. תעשה חיים!

האם אתה רוצה להיות מאסטר כשזה מגיע לקריאת סימני פלירטוט ואיך להתחיל למשוך בנות בקלות? האם אתה יכול להתמודד עם ההתרגשות והריגוש של עצות הפיתוי החינמיות שלי? גלה עוד טכניקות כיצד להיות מומחה בכל הנוגע להיכרויות ולפלירטוטים עם נשים על ידי ביקור באתר שלי בשנייה זו ממש! אתה במרחק קליק אחד מהכל.


Source by Shaun Michaels

About admin

Check Also

ויסלר, קולומביה הבריטית – מגרש משחקים לכל ימות השנה

Whistler, שבו אתה יכול לעשות סקי, סנובורד ומגלשת בחורף ולרכוב על אופניים, לטייל וגולף בקיץ; …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments