אופני הרים Haro – אל תקנו עד שתקראו את זה

אופני הרים הרו

לאלו מכם שאוהבים לרדת מהמסלול, לעשות פעילות גופנית נהדרת ואוויר צח, תוך כדי הנאה רבה לעשות את הדברים האלה, אולי תגלו שרכיבה על אופני הרים היא בדיוק הדבר כדי להשיג את המטרות הללו. כמובן שכדי לעסוק בתחביב כזה, תזדקק לציוד הנכון וציוד זה מתחיל במכונה חדישה שנועדה להתמודד עם השטח המחוספס והקשוח שעליו תרכב. יצרני אופני ההר Haro מבינים זאת ועיצבו את המכונות שלהם רק עם סוג השטח הזה בחשבון.

הרו יודע דבר או שניים על אופניים. מאז 1978, חברה זו מעצבת את מכונות הדיוק הטובות ביותר בהיסטוריה של BMX וסגנון חופשי. לפני מספר שנים הם הפנו את תשומת לבם לפיתוח קו חדש שתוכנן במיוחד עבור אלה שרוצים לרכוב על פני שטחים קשים ביותר. הם פיתחו קו של אופני הרים של Haro לכולם. ארבעה סוגי שטחי הרים, קרוס קאנטרי, נסיעה חופשית, דאון היל וכל שטח. חברה זו צברה מוניטין של ייצור המכונות הטובות ביותר עבור כל אחד מהשטחים השונים הללו.

תכונות בסיסיות

הנה כמה מהתכונות הבסיסיות שגורמות לאופני הרים של Haro לעמוד בנפרד מכל השאר. הצמיגים במכונות אלו הם צמיגי גומי רחבים וגבשושיים שעוזרים לספוג זעזועים ומציעים אחיזה פנומנלית בעת טיפוס, לא משנה כמה תלול הטיפוס הזה עשוי להיות, מבלי לדאוג להחלקה והחלקה. צמיגים אלה מאפשרים לך לרכוב בבטחה גם כאשר השטח משתנה במהירות מבלי לתת לך הודעה רבה.

תכונה נוספת של מכונות אלה היא שהמסגרות הן במשקל הקל ביותר האפשרי כדי לבצע את העבודה. זה לא רק מקל על הטעינה והפריקה שלהם כאשר לוקחים אותם מהבית לאתר הרכיבה ובחזרה, אלא זה אומר שהטיפוס קל והטיפול בפניות מהיר יותר. מסגרות אלה מאפשרות ביצועים מיטביים בדיוק כאשר אתה זקוק לה ביותר.

הכי חשוב המכונות הללו בנויות בצורה יציבה, מה שאומר שעבור האדם הממוצע שרוכב בשביל הכיף, המכונות האלה ממש יחזיקו לך שנים ללא בעיות רציניות. הם עשויים להתמודד עם הבלאי הגס והקשוח וכל המכות והחבטות שהן חלק מההנאה מרכיבה מסוג זה בקלות.

בחלק מהחלק העליון של קו אופני ההר Haro יש מתלי קישור וירטואליים אשר משפרים מאוד את ביצועי המכונות הללו על ידי הנחת 60% ממשקל הרוכבים על הגלגל האחורי ומניעת בוב דוושות ומתיחת שרשרת. גורם לטיפוס קל וטוב יותר, יותר שליטה בפניות וקלות בלימה במורד הגבעה. זה גם אומר שאתה יכול לרכוב על שורשים, סלעים, בולי עץ ועל המהמורות הרבות לאורך השביל כמעט כאילו הם אפילו לא היו שם.

המשמעות של כל זה היא שבין אם אתה מתחיל ובין אם אתה רוכב מזה זמן מה, המכונות הללו יעניקו לך את הנסיעה הכוללת הבטוחה והחלקה ביותר האפשרית מבלי להתפשר על אמינות או עמידות לאורך זמן.

משהו לכל אחד

אופני הרים של Haro מציעים גם משהו לכולם. בין אם אתה רק מתחיל, רוכב זמן מה או איש מקצוע, יש מכונה בדיוק בשבילך. מכונות אלו אינן מיועדות רק לגברים, ישנן גדלים וסגנונות המותאמים גם לנשים וילדים כך שכל המשפחה תוכל לקום ולצאת וליהנות מרכיבה מעולה תוך כדי הפעילות הגופנית שאתה צריך ורוצה.

מחיר שאתה יכול לעמוד בו

מכיוון שהחברה הזו מאמינה שלכל אחד צריכה להיות בחירה, הם פשוט לא הסתפקו בייצור מכונות נהדרות. הם דאגו שיעשו קו שכולם יכולים להרשות לעצמם. מכונות אלה מתחילות בקצת יותר מ-$300.00 ומפעילות את הגמביט למכונות באיכות מקצועית במעל $2000.00. אז לא משנה מה התקציב שלכם תוכלו למצוא מכונה מתוצרת החברה הזו במחיר שתוכלו לעמוד בו.

איזה סוג אופניים כדאי לי לבחור?

אנשים רבים חדשים בספורט פשוט לא בטוחים באילו מבין אופני ההרים הרבים של Haro עליהם לבחור. עבור רוב המתחילים, מכונות כל השטח עובדות היטב מכיוון שהן יאפשרו לך לנסות את כל סוגי השטחים השונים ללא צורך במכונה אחרת כדי לעשות זאת. עם זאת, מכונות המיועדות לכל שימוש בשטח פחות קלות לרכיבה במצבים מסוימים. לכן, אם באזור שלך יש רק שבילי רכיבה ישרים, בחירה במכונת קרוס קאנטרי עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלך מכיוון שאתה באמת לא צריך את התכונות האחרות ומכונה שתוכננה במיוחד עבור השטח הספציפי עליו תיסע יעניק לך רמת ביצועים גבוהה יותר.

שירות נהדר

בכל סגנון של מכונה שתבחר אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהחברה הזו נותנת לך שירות מעולה. לא רק שהם מקשיבים למה שאתה צריך אלא שהם שולחים את כל חלקי החילוף שאתה עשוי להזדקק להם במהירות. זה נחמד במיוחד לאלו מכם שגרים באזור שבו הרכיבה טובה רק לכמה חודשים קצרים בשנה. אין דבר גרוע יותר מאשר לאבד זמן יקר שאתה יכול ליהנות מתחביב שאתה אוהב מאשר לשבת ולחכות לחלקים. עם החברה הזו זה דבר אחד שלא תצטרך לדאוג לגביו. הם יביאו לך את החלק במהירות ואתה שוב על השבילים תוך זמן קצר בכלל.

ביקורות

ביקורות על אופני הרים Haro היו חיוביות ביותר בסך הכל. זכורה במיוחד העמידות ועד כמה המכונות הללו זריזות ומהירות. ביקורות רבות מהללות על איכות המכונות הללו ועל קלות הטיפול בהן.

למעלה ולבוא

הטוב ביותר עדיין לא הגיע מהחברה הזו. השנה צפויה לצאת Sonix650 עם גלגלי טוונר אשר נועדו להפוך את הטיפוס לקל עוד יותר ולהתגלגל על ​​הגבשושיות והבלטות עוד יותר ללא מאמץ.


Source by Dennis Miller Tan

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments