אופני הרים מתקפלים HARO

אופני הרים מתקפלים הם די מפורסמים בימינו. לרוכבי אופניים שמצפים להרפתקה גדולה בחוץ, הם בוחרים לבחור אופני הרים קלים לנשיאה, נוחים ומעשיים. מצד שני, יש גם כאלה שרוצים כלי תחבורה שיאפשר להם להתנייד ללא טרחה. כאן נכנסים לתמונה אופני הרים מתקפלים. עם ביקוש גדול מגיעים דגמים מעולים שמתאימים לכל העדפה. מחזור ה-HARO DX בקוריאה נותן לך את התכונות של אופני הרים מתקפלים שבהחלט תרצה לנסות.

Samchuly הוא המייסד של HARO DX Cycle אשר ידוע כיצרן האופניים הידוע והגדול ביותר בקוריאה. הם כבר בתעשייה כמעט 60 שנה. הם ידועים כבעלי מוניטין טוב של ביצוע מחזורי איכות לתקן ISO9001. הם גם סיפקו אופניים לאולימפיאדת 1988 ולמונדיאל 2002. למרות איכות הבנייה שלו, הדגם הזה הוא יותר אופני פנאי ולא מיועד למעשה להטיח את עצמך מצידי ההרים באופן תחרותי. זוהי אפשרות מצוינת הן לרוכבי הרים והן לנוסעים רגילים.

אופני הרים מתקפלים עושים שימוש בתנוחות רכיבה שונות ובמידות מסגרת שונות בתדירות גבוהה יותר בהשוואה לאופניים רגילים ורגילים. עיצוב אופני הרים מתקפלים HARO DX מדגיש את הקומפקטיות של אופניים כפי שניתן היה לצפות. זה גם משחק טריק חכם בגודל המסגרת של 16 אינץ' כדי להשיג גודל מקופל קטן עם גלגלים בגודל מלא. רוב רוכבי האופניים הגבוהים המעדיפים בדרך כלל תנוחת אופני כביש מסורתית וגבוהה מאוד עשויים להקריב מעט קומפקטיות מקופלת על ידי התאמת מוט מושב ארוך יותר כדי לפנות מקום לרגליים הארוכות יותר.

אופניים אלה מושלמים לנסיעה יומיומית וניתן להעביר אותם בקלות במכונית, באוטובוס, בבית מנוע, ברכבת ובמטוס. אין צורך במתלה לאופניים, שכן ניתן לשאת אותם בקלות ולפרוק אותם לשימוש תוך שניות ללא שימוש בכלי עבודה באמצעות ידיות השחרור המהיר המובנות. הוא מתקפל עד מתחת ל-30x90x90 ס"מ ללא צורך להסיר את הגלגלים או את כל חלקי החילוף האחרים של האופניים. אופניים אלו מסופקים גם עם תיק נשיאה. יש לו רוכסן ארוך סביב שלושת הצדדים עם ידית נשיאה שניתן לשאת אל הכתף שלך. זה עשוי לעלות מעט יקר אבל האם האיכות שווה את זה. התיק הוא כבד עם ציפוי פנימי עמיד במים. הרוכסן התלת צדדי הנדיב מאפשר פתיחה נהדרת לטעינה קלה. יש לו עיצוב 'מרובע' פשוט שלא רק הופך את התיק לרב-תכליתי אלא הוא גם מציע 'רווח' בשפע לאחסון קסדות וכל שאר הדברים.

מגוון האופניים של Haro מגיע בדגמים ועיצובים שונים. יש הרבה סגנונות שאפשר לבחור מהם במחירים משתנים. חלק מהדגמים הללו נמכרים בשיעורי הנחה שהם עסקה טובה למדי לטובתך.


Source by Cassaundra Flores

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments