אופני הרים מתקפלים של מונטגיו

מסלולי הנוסעים נעשים צפופים יותר בימינו וזו הסיבה שרבים מאיתנו משתמשים באופניים במשך כל הנסיעה לעבודה או חלק ממנה. נוהג זה אומר שאופניים מתקפלים שמתאימים לרכב או ברכבת בהחלט ייצרו נתח גדול בשוק כיום. הבעיה היחידה היא שהמתקפל הממוצע מיועד רק לשימוש עדין בכביש עד היום.

מונטגיו ידועה כמובילה בעולם בביצועים גבוהים באופניים מתקפלים בגודל מלא. יש להם עיצובים עטורי פרסים וטכנולוגיית קיפול המוגנים בפטנט ברחבי העולם. Montague Folding Bike מציע רכיבה אגדית מעולה בהשוואה לאופניים מתקפלים אחרים ושווה לכל אופניים אחרים.

דיוויד מונטגיו שהיה בבית הספר לתארים מתקדמים במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס הקים את תאגיד מונטגיו בשנת 1987. זוהי חברה שנועדה לעצב וייצור אופניים בגודל מלא ובעלי ביצועים גבוהים הניתנים לקיפול. האופניים הראשונים שעוצבו על ידי מונטגיו כונו "Montague BiFrame" הידועה בזכות מערכת ה-Concentrus המוגנת בפטנט. הוא מאחד את שני חלקי המסגרת עם צינורות מושב קונצנטריים, כאשר אחד מקונן בתוך השני. מערכת זו מאפשרת לאופניים עם מסגרת בגודל מלא להתקפל לשניים תוך שמירה על השלמות המבנית של העיצוב. בשנת 1997, מונטגיו יכלה לקבל מענק לשנתיים מהסוכנות לפרויקטי מחקר מתקדמים של ההגנה (DARPA), אשר אז מזהה עד כמה חשובים אופני הרים מתקפלים. DARPA התקשרה עם מונטגיו לעבוד עם הנחתים של ארצות הברית לפיתוח אופני ההרים Tactical Electric No Signature (TENS). מונטגיו פיתחה עיצוב מתקפל חדש עבור פרויקט זה המאפשר לאופניים להתקפל מהר יותר עבור יציאת צנחנים ממטוסים צבאיים תוך הגדלת יכולת נשיאת העומס שלו. זה הוליד את אופני ההרים הטקטיים המתקפלים בצנחנים. זהו אופני ההרים הצבאיים הלא חשמליים של מונטגיו.

מערכת FIT (TM) (טכנולוגיה משולבת מתקפלת) פותחה אז כדי לאפשר לאופני הרים בגודל מלא ובעל ביצועים גבוהים לקפל את עצמו לשניים כך שיוכל להיכנס דרך דלת מטען של מטוס צבאי עם ריינג'ר מוטס. ברגע שהחיילים יפגעו בקרקע, היו לו אופני הרים טקטיים שישמשו כאמצעי תחבורה ובכך יגשרו על הפער בין הליכה לבין פריסת כלי רכב צבאיים כבדים. זה גם עוזר להקל על דיווח בשדה הקרב בצבא. הובהר כי טכנולוגיית הקיפול שנמצאת באופניים שפותחה עבור הצבא האמריקאי יכולה לשמש גם אנשים רגילים. עקב הביקוש הפופולרי, האופניים הצבאיים של פעם כבר עשו את דרכם לבתיהם של כל כך הרבה אזרחים.

בין אם אתם יוצאים לנסיעת עסקים או לטיול קמפינג, אתם יכולים לאחסן בקלות את אופני ההרים המתקפלים שלכם בכל מקום שתרצו, ותוכלו להסתובב בכל מקום שתרצו. אופני הרים מתקפלים של מונטגיו ניתנים בקלות לקיפול מסודר לתיק נשיאה ולאחסן אותם. את הדרך בארון, מתחת למיטה שלך, תא המטען של המכונית שלך או כל מקום שלא יהווה מכשול בדרך.


Source by Cassaundra Flores

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments