אופני הרים לגברים Schwinn Ridge AL – סקירה

כולם רוצים לוודא שהם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלהם כשזה מגיע לרכישת אופניים. כלומר אפילו אופניים כביכול זולים כבר לא כל כך זולים, במיוחד בהתחשב במצב הכלכלה הנוכחית. ויש את היופי שבביקורות על מוצרים.

רכשתי את אופני ההרים לגברים של Schwinn Ridge AL לפני מספר חודשים. כמובן, זה לא אופניים מהשורה הראשונה בשום פנים ואופן, מכיוון שהם לא מצוידים בכל תכונה המוכרת לעולם האופניים, אבל גם הם לא מתומחרים ככאלה. בכל הנוגע למחיר ולמאפיינים, הייתי מסווג את אופני ההרים לגברים של Schwinn Ridge AL כחלק העליון של טווח אמצע הדרך. עם זאת, למעשה יש לו הרבה תכונות מושכות ביחס למחיר האופניים.

מצאתי את מסגרת ה-MTB האלומיניום המוצק מאוד מהנה, מכיוון שהיא עמדה בפני הרבה התעללות, אבל היא עדיין קלה מספיק כדי ליצור שיפור ביצועים ניכר לעומת רוב אופני הפלדה. חיובי נוסף גדול של אופני הרים לגברים של Schwinn Ridge AL הוא שיש אחריות של חמש שנים המבטיחות כיסוי יצרן, ללא קשר לשימוש לרעה.

מזלג המתלה SR הוא עוד איכות מעולה. תכונה זו הייתה שימושית במיוחד עבורי מכיוון שלעתים קרובות יש לי עומס כבד על האופניים עם סל ומתלה אחורי עמוסים למטה. נהניתי גם מהגלגל הקדמי והמושב עם שחרור מהיר כתכונה נגד גניבה.

באשר לשבירה, בלמי המשיכה הליניאריים הקדמיים והאחוריים הוכיחו את עצמם כמספקים כוח עצירה חזק ומהיר מאוד.

למעבירי ההדק יש 21 מהירויות והם קלים להפליא לשימוש. בתי בת השתים עשרה, רוכבת אופניים מתחילה, אפילו הצליחה לעבור בקלות ובקלות.

האופניים האלה באמת עמדו מבחינה אסתטית, עם חישוקי סגסוגת אטומים לחלודה וציפוי אבקה עמיד בפני חלודה.

אני כן רואה שיהוק אחד עם האופניים. למיקום הצמיג הקדמי יש פגם עיצובי מסוגים. הוא ממוקם במקום שבו הוא פוגע ברגל שלי כשאני פונה בחדות. לא נפלתי באמצעות האופניים, אבל זה עלול לגרום לנפילה רצינית לרוכבים חסרי ניסיון. החדשות הטובות הן שלמדתי להפסיק לרגע לדווש בשיא פנייה חדה לאחר שימוש באופניים רק כמה פעמים.

בסך הכל, אני מאוד שמח להיות הבעלים של אופני ההרים Schwinn Ridge AL לגברים ולראות בו השקעה חיובית. בטח, יש בשוק אופניים טובים ומאובזרים יותר, אבל הייתי משלם עבורם פי שניים עד ארבעה. בטווח המחירים הזה, אני מחשיב את האופניים האלה כאחת הקניות הטובות ביותר שיש. בהחלט לא הייתי מהסס לרכוש עוד אחד. הייתי ממליץ על האופניים גם לכל מי שמחפש לוותר על הסלסול ופשוט לרכוש אופניים פשוטים, יציבים, אמינים, קלים לרכיבה ובמחיר סביר.


Source by Mark L Hooper

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments