אופני הרים הרפתקאות עם ציוד בטיחות

רכיבה על אופני הרים היא הספורט המושלם עבור אלה עם תיאבון לחיק הטבע והרפתקאות. רכיבה על אופניים בירידה מעניקה את האדרנלין שמרגש צעירים רבים. אופני MTB או אופניים כפי שהם מכונים עממיים, תוכננו במיוחד עבור הספורט הזה. אופני ה-MTB מגיעים עם מתלים כדי לעמוד בשטח הציצית. האופניים עשויים להגיע עם מתלה מלא או רק מתלה קדמי.

אופני הרים מסווגים בדרך כלל לארבע קבוצות על סמך השעיה:

קשיח: מונח זה מתייחס למסגרת של אופניים עם מזלג קשיח ואחורי קבוע, אך ללא מתלה.

זנב קשה: מונח זה מתייחס למסגרת של אופניים עם מזלג מתלה קדמי וללא מתלה אחורי.

זנב רך: מונח זה מתייחס למסגרת של אופניים עם כמות קטנה של מתלה אחורי, המופעל על ידי הגמישות של המסגרת במקום צירים.

מתלה כפול או מלא: מונח זה מתייחס למסגרת של אופניים עם מזלג מתלה קדמי ומתלה אחורי עם בולם אחורי והצמדה המאפשרים לגלגל האחורי לנוע על צירים.

בעת בחירת אופני הרים לשביל, חשוב לקחת בחשבון את המסגרת המתאימה לשטח המסוים.

מה נדרש לרכיבה על אופני הרים?

כוח נפשי ופיזי הוא דרישת מפתח עבור אופני הרים. צריך להיות זריז ביותר ושליטה מצוינת על האופניים על מנת לבצע את הנסיעה בשטח הררי בקלות. המפתח להיגרר בשטחי ציצים הוא סיבולת וחוזק הליבה.

הציוד הנכון הוא עוד דרישה חיונית לרוכב הרים. הוא/היא צריכים לבחור את האופניים הנכונים כדי להילחם בשטחים המאתגרים. אופני הרים מגיעים עם רכיבים עשירים למטרה זו. סדרת Hercules Roadeo בדרך כלל נותנת מענה לצורך זה. האופניים מגיעים עם Shimano easy fire shifters למעבר חלק של הילוכים. זה מגיע גם עם מעביר Shimano הקדמי והאחורי. הגלגל החופשי הוא Shimano TZ21 שהוא כרטיס הכניסה שלך לגלגול בטוח ומהיר על כל סוג של שטח.

האופניים Hercules Roadeo A300 מגיעים עם בלמי דיסק זום קדמיים ובלמי V אחוריים. בלמי הדיסק מונעים מהחום להתפזר לתוך הצמיג. בלמי הדיסק גם לא קשים על החישוקים מה שהופך אותו להימור טוב עבור אופני הרים

אביזרים

רכיבה על אופני הרים דורשת אביזרים מעולים לעצמך ולאופניים. על האופניים להיות מצוידים בפנסים קדמיים ואחוריים לבטיחות. משאבות הן חובה וצריך לשאת אותן בכל שביל ויותר מכך בשבילי אופני שטח. עבור הרוכב, סוג הלבוש והנעליים המתאים הוא חובה. לנעליים צריך אחיזה טובה כדי לספק בטיחות לרוכב. גופיות חייבות להיות נוחות וצריכות להיות בעלות יכולת לעמוד בפני נפילות. אחרון חביב, לעולם אל תעלה על אופניים או אופניים ללא קסדה. ל-BSA מ-TI cycles of India יש מגוון גדול של אביזרים תחת המותג BSA Plug-in.


Source by William Mith

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments