אופני הרים – איזה סוג הכי מתאים לך?

אופני הרים עלו בפופולריות בשנים האחרונות. ניתן לייחס זאת בחלקו למודעות של אנשים לבריאות וסביבה. אנשים רבים בוחרים בפעילות זו כשגרת האימונים הקבועה שלהם, מכיוון שהיא גם מהנה ועוזרת לך לחוות את הטבע. הוא גם אינו משתמש בדלק ולכן הוא עוזר לך לחסוך באנרגיה ובסביבה. אם אתה חושב לנסות את הפעילות הזו, אתה יכול לבחור מבין סוגי אופניים שונים לשם כך, כגון אופני הרים, קרוס קאנטרי ואפילו אופני הרים חשמליים.

סוג הקרוס-קאנטרי הוא הנפוץ ביותר מבין כל סוגי האופניים הללו. צדדי וקל משקל, סוג זה הוא הטוב ביותר כשאתה לא נכנס לשטח מאתגר. תת-סוג המרוץ של אופניים זה בנוי למהירות ולא תמיד מגיע עם מתלים מלאים. יש גם את תת-סוג השביל שהוא קצת יותר כבד מאופני המירוץ. אופני השבילים נבנו לנסיעות ארוכות ומגיעים עם מתלים מלאים.

אופני הרים זהים כמעט לאופני קרוס קאנטרי מבחינת תפקוד. הוא מיוצר גם לרכיבה בעלייה ובירידה, אך נוח יותר מכיוון שיש לו מתלים טובים יותר מאשר מסוג קרוס קאנטרי. לאחרונה, זה נעשה גם בגרסת אופני הרים חשמלית. זה נותן נוחות רבה יותר לרוכב הלא כה הרפתקני ולמי שזקוק לעזרה מדי פעם בירידה. הגרסה החשמלית יכולה לפעול על דיווש מסורתי ועם כוח סוללה. אופני הרים הם בדרך כלל מעט יותר כבדים מאופני שטח.

לעומת זאת, סוג ה- freeride אינו האופניים הסטנדרטיים שלכם. הוא כבד יותר ויש לו מתלים טובים יותר מאופני קרוס קאנטרי, אבל מספיק מספיק כך שניתן עדיין לתמרן אותו בקלות רבה. הוא, אחרי הכל, עשוי לבצע קפיצות, פעלולים, וכמעט כל דבר אפשרי עבור אופניים. לכן הוא נקרא כך.

סוג ירידה נוצר, כפי שהשם אומר, פשוטו כמשמעו לרכיבה בירידה ובהחלט לא מומלץ לטיפוס. כדי לקבל את החוויה הטובה ביותר ברכיבה על רכב זה, עליך לרכב אחר שיוביל אותו לשיא. ברגע שאתה מגיע לפסגה, זו הפעם היחידה שאתה רוכב עליו ונהנה מהנסיעה עד הבסיס.

ישנם עדיין סוגים אחרים של אופני הרים שאתה מחשיב אותם בהתאמה אישית לסגנון הרכיבה והסביבה שלך. תגלו שיש אפילו אופניים שמיועדים במיוחד לנשים, למי שנוסע בשטח ותנאים מאתגרים יותר ולדרישות אחרות. אם אתה מחפש אחד, בדוק תמיד את הפרטים בזהירות, כך שתמצא את המתאים ביותר לצרכיך ולהעדפותיך.


Source by Merdith Stone

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments