אופניים היברידיים – טובים יותר מאופני הרים למכירה

לאלו מכם שלא בטוחים מה זה בדיוק האופניים של היברידיים; זה בעצם שילוב של אופני כביש ואופני הרים; מתאים לרכיבות למטרות כלליות ביותר על פני שטח מגוון. אם אתה בוחן את האפשרות לקנות אופניים היברידיים או מבוססים אחרת, הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחייב לרכוש.

למה לצפות מהיברידית:

ההבדל הגדול בין היברידי לאופני כביש סטנדרטיים הוא שהבלימה וההחלקה דומים מאוד לזה של אופני הרים, ולא עם ידיות משולבות של בלמים והילוכים (כפי שניתן למצוא בדרך כלל על אופני כביש).

תנוחת הישיבה זקופה, מה שכמובן מעכב את המהירות, אך גורם לנסיעה בטוחה ונוחה יותר. הצמיגים בדרך כלל גם גדולים יותר, מה שמציע חוויה מרופדת יותר מהצמיגים הצרים יותר המשמשים אופני כביש.

כמובן, יש שונות בין הדגמים. חלקם דומים יותר לאופני כביש, אחרים דומים יותר לאופני הרים. כשאתה בוחר היברידית, כדאי לחשוב על מה בדיוק תשתמש בו ביותר, ולבסס את החלטת הקנייה שלך על כך.

היתרונות של אופניים היברידיים:

זה בטוח יותר: היברידיות הן בדרך כלל בחירה בטוחה יותר אם אתה עושה הרבה אריגה בתוך ומחוץ לתנועה.

זה מכל וכל טוב: בניגוד להררי אופניים למכירה, כלאיים טובים למגוון רחב של שטחים.

יש הרבה אפשרויות בשוק: ישנן מספר היברידיות זמינות בשוק, ואתה אמור להיות מסוגל למצוא אחד שמתאים למטרות שלך.

החסרונות של הכלאה של אופניים:

חסרה לו קצת מהירות: בשל המיקום הזקוף, לא תוכל להגיע ממש למהירות שאליה תוכל להגיע עם אופני כביש סטנדרטיים. עם זאת, המהירות הממוצעת אינה רעה כלל.

אתה עלול להרגיש מודע לעצמו: כמה רוכבי אופניים מסורים מתנגדים לכלאיים באופניים, בטענה שהם לא אוהבים את המיקום הזקוף, וטוענים שזה מרגיש קצת 'לא טבעי'. עם זאת, זה עניין של טעם אישי בלבד.

זה טוב להכל, מצוין לכלום: היברידית היא אפשרות מצוינת אם אתה רוצה לנסוע על פני הרבה שטחים שונים, או אם אתה מתכנן להשתמש בו לנסיעה רגילה. עם זאת, עבור רוכבי הרים רציניים או רוכבי כביש, ברור שזו לא אופציה נהדרת כל כך.

מה עוד אתה צריך עם ההיברידית שלך ?:

בעת השקעה באופניים חדשים מכל סוג שהוא, חשוב לקחת בחשבון את כל שאר הדברים שתזדקקו להם, ולחשב זאת גם בתקציב שלכם. לדוגמה, חלק מהאופניים היברידיים כוללים מגני בוץ, אחרים לא, אז ייתכן שיהיה עליך לקנות אותם בנפרד. ייתכן שיהיה עליך להשקיע גם בבגדי רכיבה על אופניים; חנויות חלקי MTB אמורות להיות מסוגלות לתת לך ייעוץ נוסף במידת הצורך.

אם ברצונך לברר פרטים נוספים על אופניים היברידיים, או אם ברצונך לשאול שאלות נוספות לגבי כל דבר אחר הקשור לאופניים, פשוט צור קשר עם Good Bike Gear עוד היום.


Source by Francesco Annaloro

About admin

Check Also

כיצד לבחור את הסוג הנכון של דוושת אופניים: פלטפורמה מול קליפ מול קליפלס

בחירת דוושות האופניים האידיאליות עבורך: ישנם שלושה סוגים בסיסיים של דוושות אופניים. יש פלטפורמה, קליפ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments